Arçelik Klima Servisi

Alibeyköy Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
546 Kere Okundu
Eyüp Arçelik Klima Servisi

Alibeyköy Arçelik klima servisi klima montaj hizmeti de vermektedir. Montajın belirlenmesinde birçok önemli etken vardır. Yanlış montaj klimanın veriminin düşmesine neden olur. Alibeyköy Arçelik klima servisi eğitimli ve güler yüzlü personeli ile haftanın içi ve cumartesi günleri 08:30 - 18:30 saatleri arasında hizmet sağlar. 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezimizden kesintisiz hizmet alabilir. Tüm klima markalarının satışı, montajı, servisi, bakımı için arayabilir ve ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Alibeyköy Arçelik klima servisine ulaştığınızda isteğiniz üzerine çok kısa bir süre de ön çalışmalar tamamlanıp tarafınıza ulaşılarak işin projelendirilmesi ve fiyatlandırılması gibi bilgiler verilir. Sizin uygun bulmanız halinde aynı gün talebiniz karşılanarak servis yönlendirmesi yapılır.

Alibeyköy Arçelik klima servisi olarak her marka ve model klimanız için servis hizmeti sağlar. Ev ve ofis tipi klimaların yanında endüstriyel klima sistemlerinde de (VRV, VRF) uzman ekibi ile kaliteli servis verir.

Arçelik klimalarınızın kullanımı sırasında sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, Arçelik klimalarınızı maksimum verimlilikte ve performansta kullanmak istiyorsanız Alibeyköy Arçelik klima servisini tercih etmelisiniz.

Alibeyköy Arçelik klima servisi cihazlarınızın en iyi şekilde size hizmet sunması için gerekli olan Arçelik klima hizmetlerini en ucuz servis fiyatları ile gerçekleştirir. Alibeyköy Arçelik klima servisi klima servisleri içerisinde size en iyi alternatif olan kaliteli hizmeti ile rakipleri arasından sıyrılmakta ve en iyiyi sunarak farklılaşmaktadır.

Alibeyköy Arçelik klima montajı servisi

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Arçelik klima montaj işlemi alanında uzman servislerce yapılmalıdır.

Alibeyköy Arçelik klima montajı ücreti

Alibeyköy Arçelik klima montajı servisi, isterseniz ücretsiz olarak klima montaj keşfi yapar, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

Alibeyköy Arçelik klima montajı servisi, klima montaj keşfi sonucu klimanın iç ve dış ünitesinin takılacağı yerler ve tesisat uzunluğu tespit eder. Bu sayede klima montaj fiyatı belli olur.

Alibeyköy Arçelik klima sökme ücreti

Alibeyköy Arçelik klima servisi klima montaj ve demontaj işlemleri için tek ücret almaktadır. Baştan anlaşma yapılmadığı durumlarda, sadece klima sökme ve sadece montaj işlemleri için ayrı ayrı ücret alınmaktadır.

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.
 • İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.
 • Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.
 • Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.
 • Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.
 • Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.
 • Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir.

 • Ayrıca:
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.
 • Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • * Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Alibeyköy Arçelik klima bakımı

Alibeyköy Arçelik klima servisi, Alibeyköy ve yakın semtler için Arçelik marka salon tipi klimalar, Arçelik kaset tipi split klimalar, Arçelik gizli tavan tipi split klimalar, Arçelik multi split klimalar, Arçelik Inverter klimalar için bakım hizmeti vermektedir.

Arçelik klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Arçelik klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Alibeyköy Arçelik klima bakım ücreti

Güncel klima bakım fiyatlarını öğrenmek için 0212 296 35 41 numaralı telefondan servisimizi arayabilirsiniz. Birden fazla cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 (üç) ve üzeri cihazlarınızın montaj, bakım ve sökümlerin de özel iskontolar yapılmaktadır.

Alibeyköy Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;