Arçelik Kombi Servisi

Alibeyköy Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
664 Kere Okundu
Eyüp Arçelik Kombi Servisi

Alibeyköy Arçelik Kombi Servisi, konfordan ödün vermemeleri için, hızlı ve kaliteli servisini kombi kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Deneyimli teknik ekibi vasıtasıyla ve parça garantisiyle sunduğu servisinde, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Arçelik Kombi Servisi, Arçelik marka kombiler ile birlikte sahip olduğunuz her marka kombi için de servis hizmeti veriyor. Alibeyköy Arçelik Kombi Servisi, Alibeyköy ve yakın semtlere hizmet veriyor.

Petek temizleme, kombi bakım, onarım ve arıza hizmetleri için, Alibeyköy Arçelik kombi servisini arayabilirsiniz. 0212 296 35 41 numaralı telefonları arayarak çağrı merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ödemelerinizde; peşin ya da kredi kartıyla ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Alibeyköy Arçelik Kombi Bakımı

Türkiye’nin lider markalarından biri olan Arçelik, yüksek ısı verimiyle konforunuzu garantiliyor. Markanın size sunmayı garantilediği konforu sürekli kılmanız için cihazın yıllık bakımlarını aksatmadan yaptırmanız gerekiyor. Hem ısınma maliyetini en aza düşürmek, hem de kombinizin kullanım ömrünü uzun tutmak için bunu es geçmemeniz öneriliyor. Gaz ayar kontrolü, devre elemanları kontrolü, parça temizliği, değişimi ya da onarımı gibi işlemler bakım için yapılacaklar arasında yer alıyor. Bakım işleminden yüksek performans almak için petek temizliği işlemini de yaptırmanız gerekiyor. Kombinizin çok iyi çalışsa da petekler temiz değilse yeterli ısınma sağlanamıyor. Bu nedenle bu iki noktayı gözden kaçırmamanız önem arz ediyor.

Alibeyköy Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Alibeyköy Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Petek Bakımı

Alibeyköy Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Alibeyköy Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Alibeyköy Petek Bakımı Ücreti

Alibeyköy Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Alibeyköy Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;