Arçelik Kombi Servisi

Ataköy Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
725 Kere Okundu
Bakırköy Arçelik Kombi Servisi

Ataköy Arçelik kombi servisi, Bakırköy bölgesine hizmet veren mobil araçlarımız ile gerçekleştirilmektedir. Arçelik marka kombi sahibiyseniz, cihazınızın garantisi bitmişse, Ataköy ve yakın çevresindeyseniz cihazınızda arıza oluşması durumunda Ataköy Arçelik kombi servisini arayabilirsiniz.

Firmamız Arçelik yetkili servisi değildir. Yetkili servis için ilgili firmanın müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekmektedir. Garantisi bitmiş veya garanti dışı kalmış cihazlar için 1 yıl parça garantili olarak servis hizmeti vermekteyiz.

Ataköy Arçelik kombi servisi, Arçelik markalı bütün cihazlar için hizmet sunmamaktadır. Klima, kombi ve beyaz eşyalar için servis sağlayan firmamız cihazınızda ki arızalı parçaları, orjinal parça ile değiştirmektedir.

Ataköy Arçelik kombi servisi sadece Arçelik değil diğer markaların kombileri içinde servis hizmeti sağlamaktadır. Kombilerinizin bakım ve onarımları yerinde yapılmaktadır. Bazı arıza durumlarında cihazların atölyeye alınması gerekmektedir. Hangi marka ya da servis olursa olsun cihazınızı teslim etmeden önce servis fişi istemeyi unutmayınız.

Ataköy Arçelik Servisi hizmetleri;