Arçelik Kombi Servisi

Ayazağa Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
501 Kere Okundu
Şişli Arçelik Kombi Servisi

Belirli aralıklarla yaptırılan cihaz kontrolleri, yaşanacak olası arızaları en aza indiriyor. Böylelikle kullanıcılar beklenmedik durumlarla karşılaşmak ve stres yaşamak durumunda kalmıyor. Ayazağa Arçelik kombi servisi, kaliteli ve hızlı görev anlayışı ve uzman teknik kadrosu ile Ayazağa ve semtlerinde servis çalışması yapıyor. Cihaz onarımlarında garantili parçalar kullanan ve çok geniş bir marka grubuna hizmet veren kombi servisi, birikimli tavrıyla müşterilerinin güvenini kazanmaya devam ediyor.

Ayazağa Arçelik Kombi Servisi çağrı merkezi numarasını 0212 296 35 41 arayarak cihazınız ile ilgili yardım talebinizi iletebilirsiniz. Arçelik kombi servis hizmeti ödemeleri için; kredi kartı ya da peşin ödeme seçeneklerinden birini kullanabilir, kombi tamir, kombi bakım, kombi onarım, kombi arıza ve petek temizleme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ayazağa Arçelik Kombi Bakımı

Lider kombi markalarından Arçelik kombi serisi, yüksek kapasite ve verimlilikleri ile kullanıcılara konforlu zamanlar yaşatıyor. Cihazların ilk günkü çalışma kapasiteleri ile performans sergilemeleri için düzenli olarak yıllık bakımdan geçmeleri gerekiyor. Kontrollerin ardından tam cihaz performansı için peteklerin temiz olup olmadığına bakmak gerekiyor. Petek temizliği ısınma problemlerini çözmek konusunda önemli bir parametreyi oluşturuyor. Gerekli inceleme, ölçüm, ayarlama, temizlik ve onarımlardan sonra cihazınız soğuklara, kışa ve uzun bir müddet size sorun çıkartmadan çalışmaya devam ediyor. Böylelikle hem cihazın ömrü uzamış hem de ısınma maliyetlerinizi dikkat çekici oranda düşmüş oluyor.

Ayazağa Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Ayazağa Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Ayazağa Kombi Servisi ile Petek Bakımı

Ayazağa Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Ayazağa Kombi Servisince Yapılan Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Ayazağa Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Ayazağa Kombi Servisi Petek Bakımı Ücreti

Ayazağa Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Ayazağa Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;