Arçelik Servisi

Ayazağa Arçelik Servisi

0212 296 35 41
1244 Kere Okundu
Şişli Arçelik Servisi

Ayazağa Arçelik servisi hızlı ve kaliteli servis hizmetleri ile 2000 yılından beri arçelik marka klima, kombi ve beyaz eşyalar için servis hizmeti sunmaktadır. Yapılan işlemlere bir yıl parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Bu servisler online olarak takip edilmektedir.

Ayazağa Arçelik servisi, klima servis hizmeti de vermektedir. Ayazağa Arçelik klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, klima sökme işlemleri klima montaj işlemleri, klima tesisat kurulum ve kontrolü, klima soğutucu gaz kontrolü işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Klima montaj ve demontaj işlemlerini İstanbul Avrupa yakasındaki tüm bölgeler için gerçekleştirilmektedir. Klimanızın sökülmesi veya montajının yapılması gerektiğinde 0212 296 35 41 numaralı telefondan Ayazağa Arçelik Servisini arayabilir Arçelik klima montaj ücretini öğrenebilirsiniz. Firmamız Ayazağa Arçelik yetkili servisi değildir. Garantisi bitmiş cihazlar için özel servis olarak hizmet sağlanılmaktadır.

Ayazağa Arçelik servisi, kombi servis hizmeti de sunmaktadır. Ayazağa Arçelik kombi servisi, kombi onarımı, kombi bakımı ve petek temizliği işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Petek bakımı işlemleri profesyonel cihazlarla kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Ayazağa Arçelik beyaz eşya servis işlemleri de gerçekleştiren firma, Arçelik marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, ankastre cihazlar içinde servis hizmeti sunmakta, onarım ve montajlarını gerçekleştirmektedir.

Ayazağa Arçelik servis hizmetleri;