Arçelik Kombi Servisi

Bahçeköy Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
442 Kere Okundu
Sarıyer Arçelik Kombi Servisi

Isıtma cihazlarınız ile ilgili problemler yaşamamak, güvenliğinizi ve konforunuzu garantilemek ve ısınma maliyetlerinizi düşürmek için yapmanız gereken sadece yüksek teknolojili bir cihaz almak değil, bu cihazların bakım ve kontrollerini de aksatmamaktır. Bahçeköy Arçelik kombi servisi işte bu noktada size ihtiyaçlarınız konusunda gerekli rehberliği veriyor ve hızlı çözümler sunuyor. Garantili parçalar ile çalışan kombi servisi Bahçeköy ve çevresindeki kullanıcılara ulaşıyor. Arçelik marka ile birlikte çok geniş bir marka portföyüne de servis ve çözümler sunuyor.

0212 296 35 41’den servise ulaşabilir; tamir, bakım, onarım, arıza ve petek temizleme gibi gereksinimleriniz için hemen bilgi alabilir, kredi kartı ya da peşin ödeme seçeneğini ödemelerinizde kullanabilirsiniz.

Bahçeköy Arçelik Kombi Bakımı

Bir Alman şirketi olan Arçelik, Dünya lider ısı teknolojisi üreticileri arasında yer alıyor. Isıtma cihazlarında kullandıkları teknoloji ile enerjiyi çevre dostu, ekonomik ve konforlu bir şekilde, ihtiyaçlara uygun üretmeyi amaçlıyor. Bu teknoloji ile üretilen cihazlardan birini aldıysanız ve uzun bir süre bu sistemden faydalanmak istiyorsanız; yıllık bakım ve kontrolleri aksatmamanız, düzenli olarak yaptırmanız gerekiyor. Bu bakımları ve kontrolleri; petek temizliği işlemi de kapsıyor. Kombinizin teknolojisi ne kadar iyi ve üstün olursa olsun, temizliği yapılmamış petekleriniz varsa, bu, ısıtma cihazınızın performansından ve teknolojisinden faydalanamayacağınız anlamına geliyor. Ayrıca, yüksek maliyetli faturalar, konforunuzun kesintiye uğradığı sorunlu zamanlar ve yıpranan kombi anlamına geliyor. Tüm bu sorunlar petek temizliği ve yıllık kombi bakım ve kontrolleri ile kolaylıkla çözümleniyor.

Bahçeköy Arçelik Kombi bakımında hangi işlemler yapılmaktadır?

  • Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
  • Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.
  • Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.
  • Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.
  • Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
  • Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.
  • Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.
  • Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Bahçeköy Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Bahçeköy Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Petek Bakımı

Bahçeköy Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Bahçeköy Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Bahçeköy Petek Bakımı Ücreti

Bahçeköy Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Bahçeköy Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;