Arçelik Kombi Servisi

Bakırköy Arçelik Kombi servisi

0212 296 35 41
1062 Kere Okundu
Bakırköy Arçelik Kombi Servisi

Bakırköy Arçelik kombi servisi, markası ne olursa olsun tüm kombi markalarının ürünleri için kombi teknik servis hizmeti vermektedir. Bakırköy Arçelik kombi servisi çağrı merkezinin 0212 296 35 41 numaralı telefonundan kombi servisine ulaşarak servis isteğinde bulunabilirsiniz. Bakırköy Arçelik kombi servisi sektörde 20. yılını doldurmuş köklü bir firmadır ve güvenle ürünlerinizi teslim edebilirsiniz. Hizmet söz konusu olduğunda en iyiyi yapmak için profesyonel servis elemanları eşliğinde Bakırköy Arçelik Servisi olarak sürekli araştırmalarımızı yenileyerek güncel firmalar arasında yer almaktayız. Servisimizi pazartesiden cumartesiye 08:30 - 18:30 saatleri arasında arayabileceğiniz ve teknik destek alabileceğiniz bir çağrı merkezi numaramız mevcuttur. Çağrı merkezimizde uzman ekibimiz sizlerin sorularını yanıtlamaya ve sizlere destek olmaya hazır durumdalar.

Bakırköy Arçelik Kombi Bakımı

Bir dünya markası olan Arçelik, ısıtma cihazları sektöründe de başarılı işlere imza atıyor. Arçelik marka kombinizden en uygun şekilde faydalanmak ve en üstün performansı almak içim yıllık kontrollerini düzenli olarak yaptırmanız gerekiyor. Bu kontrollerde brülör kontrolü ve temizliği, filtre temizliği, gaz ayarları kontrolü, devre elemanları kontrolü gibi bakım işlemleri yapılıyor. Tüm bu gözden geçirmelerin ardından petek temizliğini de unutmamak gerekiyor. Temiz petekler kolay ve aynı oranda ısınıyor. Düşük derecelerde yüksek verim alınıyor. Tüm bunlara bağlı olarak da ısınma maliyetleriniz düşerken, konforunuz ve güvenliğiniz artıyor. Kış mevsimi bir keyfe dönüşüyor.

Bakırköy Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Bakırköy Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Bakırköy Kombi Servisi Petek Bakımı

Bakırköy Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Bakırköy Kombi Servisince Yapılan Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Bakırköy Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Bakırköy Kombi Servisi Petek Bakımı Ücreti

Bakırköy Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Bakırköy Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;

Arçelik Teknik Servis hizmetleri, Bakırköy'e bağlı tüm mahalleler için yapılmaktadır. Hizmet verdiğimiz mahalleler ;

  • Ataköy Arçelik Kombi Servisi
  • Cevizlik Arçelik Kombi Servisi
  • Florya Arçelik Kombi Servisi
  • Kartaltepe Arçelik Kombi Servisi
  • Yeşilköy Arçelik Kombi Servisi
  • Yeşilyurt Arçelik Kombi Servisi
  • Zeytinlik Arçelik Kombi Servisi
  • Zuhuratbaba Arçelik Kombi Servisi