Arçelik Servisi

Başakşehir Arçelik Servisi

444 92 60
115 Kere Okundu
Başakşehir Arçelik Servisi

Başakşehir Arçelik servisi sizlere güven ve kalite içerisinde Arçelik teknik servis hizmeti sunmaktadır. Kulladığınız Arçelik markalı buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve çamaşır kurutma makinesi ürünleri için garanti süresi bitmesi sonrası Başakşehir Arçelik servisine ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Her zaman servis hizmetine hazır uzman kadrosu ile hızlı ve hesaplı servis olanakları sunmaktadır. Kullanılan cihazların arızalanması durumunda ya da bakım ve montaj işlemleri yapılması gerektiğinde kaliteli bir servis için Başakşehir Arçelik servisi hizmeti veren firma ile irtibata geçebilir, servis istekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Başakşehir Arçelik Servis Hizmetleri

Bir yıl işçilik ve parça garantisi ile yapılan servis işlemleri sadece Arçelik markalı ürünler ile sınırlı değildir. Garantisi bitmiş her marka klima, kombi ve beyaz eşyalar için servis olanakları bulunmaktadır.

Başakşehir Arçelik Klima Servisi

Başakşehir Arçelik klima servis hizmetleri klima teknik servisi başlığı altında ihtiyaç duyulan tüm olanakları sağlamaktadır. Arçelik ya da diğer markaların klimaları için klima onarımı, klima bakımı, klima montajı, klima sökümü, klima bakır boru tesisat işlemleri, klima soğutucu gaz kontrolü ve klima kumandası temini gibi ihtiyaçlarınızın tamamı firma tarafından gerçekleştirilmektedir.

Başakşehir Arçelik Kombi Servisi

Başakşehir Arçelik kombi servisi teknik ekibi kombi servisi için ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri müşterilerine sunmaktadır. Kombi parça değişimi, kombi arıza giderimi, kombi bakımı ve petek temizleme işlemlerini hesaplı ve kaliteli olarak gerçekleştiren firma bu hizmetleri 1 yıl garantili olarak gerçekleştirmektedir. Güncel fiyat bilgisi için firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Başakşehir Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Başakşehir Arçelik beyaz eşya servisi bütün markaların garantisi bitmiş beyaz eşyaları için servis hizmeti vermektedir. Beyaz eşya başlığı geniş bir ürün listesi kapsamaktadır bu nedenle tamamı için hizmet verilmiyor. Başlıca hizmet verilen beyaz eşyalar buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve çamaşır kurutma makinesidir.

Arçelik Servisi Verilen Diğer Noktalar