Arçelik Klima Servisi

Cihangir Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
490 Kere Okundu
Beyoğlu Arçelik Klima Servisi

Cihangir Arçelik klima servisi, klima kullanıcılarına uygun fiyatta profesyonel çözümler sunmaktadır. Klima onarımı, klima montajı, klima bakımı, klima yer değiştirme işlemleri ve klima bakır boru ara tesisatı işlemlerini gerçekleştirmekte ve alanında tercih edilen servislerin başında gelmektedir. Klimalara yıllardır bakım ve onarım hizmeti veren servisimiz, klima servisinde uzmanlaşmış ustalardan oluşturulmuş ekibimizce gerçekleştirilir.

Her marka için kendi alanında uzman tamirci kadromuz ile kaliteli bir klima teknik servis olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Klima servisi denilince İstanbul’da en çok tercih edilen firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız Cihangir Arçelik klima servisi siz değerli müşterilerine 25 yıldır %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir.

Cihangir Arçelik klima servisi, servis talebi alındığı andan itibaren mümkün olan en kısa sürede arızalı cihazınıza müdahale eder. Yerinde servis verdiğimiz ürünlerin yaklaşık %80’ini 2 saat içinde onarıp garanti kapsamlı olarak kullanımınıza sunmaktayız. Sizde uygun fiyat ile servis ağımızdan yararlanmak isterseniz tek yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramaktır.

Cihangir Arçelik klima montajı servisi

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Arçelik klima montaj işlemi alanında uzman servislerce yapılmalıdır.

Cihangir Arçelik klima montajı ücreti

Cihangir Arçelik klima montajı servisi, isterseniz ücretsiz olarak klima montaj keşfi yapar, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

Cihangir Arçelik klima montajı servisi, klima montaj keşfi sonucu klimanın iç ve dış ünitesinin takılacağı yerler ve tesisat uzunluğu tespit eder. Bu sayede klima montaj fiyatı belli olur.

Cihangir Arçelik klima sökme ücreti

Cihangir Arçelik klima servisi klima montaj ve demontaj işlemleri için tek ücret almaktadır. Baştan anlaşma yapılmadığı durumlarda, sadece klima sökme ve sadece montaj işlemleri için ayrı ayrı ücret alınmaktadır.

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.
 • İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.
 • Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.
 • Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.
 • Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.
 • Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.
 • Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir.

 • Ayrıca:
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.
 • Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • * Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Cihangir Arçelik klima bakımı

Cihangir Arçelik klima servisi, Cihangir ve yakın semtler için Arçelik marka salon tipi klimalar, Arçelik kaset tipi split klimalar, Arçelik gizli tavan tipi split klimalar, Arçelik multi split klimalar, Arçelik Inverter klimalar için bakım hizmeti vermektedir.

Arçelik klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Arçelik klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Cihangir Arçelik klima bakım ücreti

Güncel klima bakım fiyatlarını öğrenmek için 0212 296 35 41 numaralı telefondan servisimizi arayabilirsiniz. Birden fazla cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 (üç) ve üzeri cihazlarınızın montaj, bakım ve sökümlerin de özel iskontolar yapılmaktadır.

Cihangir Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;