Arçelik Kombi Servisi

Cihangir Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
521 Kere Okundu
Beyoğlu Arçelik Kombi Servisi

Cihangir Arçelik Kombi Servisi % 100 müşteri memnuniyeti ve güvenli hizmet anlayışıyla birleştirdiği yılların tecrübesini, deneyimli teknik servisi aracılığıyla müşterilerine ulaştırıyor. Başta Arçelik marka kombiler olmak üzere, farklı pek çok marka için de hizmet sunan firma, Cihangir ve yakın çevresine servis hizmeti veriyor. Müşterilerine her zaman kaliteyi sunma anlayışı ile hareket eden Arçelik Kombi Servisi, çalışmalarında garantili parça kullanıyor.

Kombi bakım, onarım, arıza ve petek temizleme servisi veren Cihangir Arçelik Kombi Servisi’nin çağrı merkezine; 0212 296 35 41 numaralı telefondan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Arçelik kombi servis hizmeti için ödemelerinizi peşin yapabileceğiniz gibi, kredi kartıyla ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Cihangir Arçelik Kombi Bakımı

Türkiye’nin en köklü ve eski firmalarından biri olan Arçelik firmasının ürettiği Arçelik kombiler; sağladıkları enerji tasarrufu ve az yakış özelliği ile kullanıcılarına yüksek verimlilik vadediyor. Ne var ki, kombilerden en yüksek verimliliği alabilmek için, bakım aralıklarını uzatmamak, bu işlemi yıllık periyotlar halinde düzenli olarak yaptırmak gerekiyor. Paranızın cebinizde kalması ve kombinizin performansını arttırabilmek için, yapılması gerekenler elbette bununla da bitmiyor. Peteklerinizin temiz olduğundan da emin olmanız gerekiyor. Temiz petekler; kombinizin performansını ve kullanım ömrünü dikkate değer bir oranda yükseltiyor.

Cihangir Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Cihangir Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Petek Bakımı

Cihangir Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Cihangir Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Cihangir Petek Bakımı Ücreti

Cihangir Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Cihangir Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;