Arçelik Servisi

Eyüp Arçelik Servisi

0212 296 35 41
1531 Kere Okundu
Eyüp Arçelik Servisi

Eyüp arçelik servisi bu kendisine bağlı 6 noktaya daha servis hizmeti sağlamaktadır. Bu noktalar; Alibeyköy, Çırçır, Göktürk, Merkez Köyler, Rami, Yeşilpınar. Servis hizmetleri arasında klima servisi, klima bakımı, klima montaj ve demontaj, klima tesisatı, kombi bakımı, kombi onarımı, beyaz eşya onarım ve yedek parça temini, elektrik süpürgesi tamiri ve parça temini, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı onarımı, ocak tamiri ve dönüşümü, fırın onarımı gibi beyaz eşya servisi hizmetleri bulunmaktadır. Yapılan işlemler 1 yıl parça garantilidir ve dilerseniz ödemeleriniz kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Eyüp arçelik servisinin sunduğu arçelik kombi bakım hizmetini isterseniz periyodik olarak talep edebilirsiniz. Periyodik kombi bakım işlemleri altı aylık dönemlerce yapılmaktadır.

Yukarıda sayılan servis hizmetlerini marka farketmeksizin gerçekleştiren firmamız, üretim bandından kaldırılmış ya da artık piyasada parçası bulunmayan çok eski cihazlar için teknik servis hizmeti sunmamaktadır.

Bu nedenle servise gelen ustalarımızca cihaz kontrol edilmeden cihazın tamirinin mümkün olup olmadığı ya da arızalı parça varsa bunun tespiti yapılmadan parçanın bulunup bulunmayacağı önceden öngörülememektedir.

Piyasada üretimi durdurulmuş olsa da bazı parçalar kullanılmayan ikinci el cihazlardan temin edilebilmektedir.

Eyüp Arçelik Servisi hizmetleri;

Eyüp bölgesinde servis veren araçlarımız ayrıca şu noktalara da servis hizmeti vermektedir.