Arçelik Kombi Servisi

Feriköy Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
739 Kere Okundu
Şişli Arçelik Kombi Servisi

Feriköy Arçelik Kombi Servisi, Arçelik marka kombiler ile birlikte, pek çok değişik markanın cihazı için de servis sunuyor. Uzun bir süredir bakım hizmetleri veren Arçelik Kombi Servisi, tecrübeli teknik ekibi ile müşterilerinin ısınma sorunlarını en kısa süre içinde çözme anlayışı ile hareket ediyor. Müşteri memnuniyeti ilkesi gereğince; servis işlemlerinde garantili parçalar kullanıyor.

Feriköy Arçelik Kombi Servisi’nin hizmetleri arasında; kombi bakım, onarım, arıza ve petek temizleme servisi yer alıyor. Feriköy kombi servisi için; 0212 296 35 41 numaralı telefonları arayıp, çağrı merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Arçelik kombi servis hizmeti için ödemelerinizde peşin ya da kredi kartıyla ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Feriköy Arçelik Kombi Bakımı

Türkiye’nin en köklü markalarından biri olan Arçelik, ısıtma sistemleri ile kullanıcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu cihazların performansını sürekli kılmak için yıllık bakımlarını aksatmamanız ve düzenli olarak yaptırmanız gerekiyor. Gaz ayar kontrolü, eşanjör temizliği, filtre temizliği ve emniyet donanımı kontrolü gibi işlemler kesinlikle düzenli olarak yapılması beklenenler arasında yer alıyor. Ardından petek temizliği için kolları sıvamanız ve bunu da önemsemeniz gerekiyor. Temizlenen petekler daha çabuk ısınıyor. Böylelikle kombiniz daha düşük derecelerde çalışıyor. Ömrü uzuyor. Faturalarınız için ödemeniz gereken miktar da otomatikman azalıyor.

Feriköy Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Feriköy Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Petek Bakımı

Feriköy Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Feriköy Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Feriköy Petek Bakımı Ücreti

Feriköy Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Feriköy Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;