Arçelik Kombi Servisi

Fulya Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
490 Kere Okundu
Şişli Arçelik Kombi Servisi

Avrupa Yakası’nın hızla gelişen bölgelerinden biri olan Fulya ve çevresinde faaliyet gösteren Fulya Arçelik Kombi Servisi, kaliteli ve hızlı çalışma prensibiyle müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Çok geniş bir marka grubuna hizmet sunan kombi servisi, garantili parça kullanımıyla ve yetkin teknik servisi ile tercih edilir oluyor.

Kombi kullanıcıları ihtiyaçları dahilinde teknik servis için 0212 296 35 41 numaralı telefonu arayarak çağrı merkezine kolaylıkla ulaşabilir, Fulya Arçelik kombi servisini; tamir, bakım, onarım, arıza ve petek temizleme gibi gereksinimleriniz için hemen arayabilirsiniz, Ödemeleriniz için; kredi kartı ya da peşin ödeme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Fulya Arçelik Kombi Bakımı

Isıtma ve soğutma sektörünün devlerinden olan Arçelik, kombilerde devrim yaratmaya devam ediyor. Bu üstün nitelikli cihazların, bakım ve servis periyotlarına ayrı bir önem vermek gerekiyor. Konfor, sağlık ve güvenliğinizin önemli noktalarından biri olan ısınma sorunu bu cihazların varlığıyla keyfe dönüşüyor. Bakımı yapılan cihazdan ciddi bir performans sağlamak için petek temizliği noktasında dikkatli olunması bekleniyor. Temizliği yapılmamış petekler kombiyi yoruyor. Fatura tutarlarını arttırıyor. Temizliği, parça değişimi ya da tamiri yapılan gerekli inceleme, kalibre ve ölçüm aşamalarından geçen cihaz ilk günkü performansıyla yıllarca kullanıcısı ile birlikte olmaya devam ediyor. Isınma giderlerine ayırdığınız paranın büyük bir kısmı ise size kalıyor.

Fulya Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Fulya Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Fulya Kombi Servisi ile Petek Bakımı

Fulya Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Fulya Kombi Servisince Yapılan Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Fulya Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Fulya Kombi Servisi Petek Bakımı Ücreti

Fulya Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Fulya Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;