Arçelik Kombi Servisi

Gayrettepe Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
834 Kere Okundu
Beşiktaş Arçelik Kombi Servisi

Gayrettepe semti için Beşiktaş Bölgesine hizmet veren servis araçlarımız ile bazen yoğun günlerde Sarıyer bölgesine servis hizmeti veren araçlarımız ile Arçelik kombi servis hizmeti sağlamaktayız.

Yapılan işlemler için bir yıl parça garantisini, Gayrettepe Arçelik kombi servis hizmetini gerçekleştiren firmamız tarafından verilmekte ve yapılan servis işlemleri online olarak takip edilmektedir.

Gayrettepe Arçelik Kombi servisi hizmeti veren firmamız Arçelik yetkili servisi değildir. Garantisi bitmiş ya da garanti dışı kalmış kombiler için hizmet vermekteyiz.

Firmamızca gerçekleştirilen işlemler sonrası yapılacak ödemeleri isterseniz peşin isterseniz kredi kartı ile yapabilirsiniz. Servis kayıt bırakırken ödeme şeklinizi belirtmeniz yeterlidir.

Gayrettepe Arçelik Kombi Bakımı

Gayrettepe Arçelik kombi servisi onarım işlemleri yanı sıra periyodik kombi bakım hizmetleri de gerçekleştirmektedir. Kombi bakımı esnasında isterseniz ekstra ücretlendirme ile petek bakımıda talep edebilirsiniz.

Gayrettepe Arçelik Kombi Servisi Telefonu

Gayrettepe Arçelik kombi servisi çağrı merkezini 0212 296 35 41 numaralı telefondan arayarak Arçelik kombi servisi ve kombi bakımı hizmeti talep edebilirsiniz. Bizi öğleden önce ararsanız aynı gün, öğleden sonra ararsanız ertesi gün servis hizmeti sağlamaktayız. Buna rağmen çok acil bir kombi servis ihtiyacınız varsa o gün hizmet vermek için var gücümüzle çalışırız.

Gayrettepe Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;