Arçelik Kombi Servisi

Göktürk Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
490 Kere Okundu
Eyüp Arçelik Kombi Servisi

Göktürk Arçelik kombi servisi, verimli ve bakımlı kombiler için deneyimli teknik kadrosu ile birlikte müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Arçelik Kombi Servisi, Göktürk’e ve çevresine servis sunuyor. Müşterisiyle daima en kaliteliyi paylaşma motivasyonu ile yola çıkan Göktürk kombi servisi, bakım çalışmalarında parça garantisi veriyor. Firma, Arçelik marka kombilerin bakım ve tamiri yanı sıra birçok faklı markanın da bakım servisini sunuyor.

Kombi tamir, kombi bakım, kombi onarım, kombi arıza ve petek temizleme servisi veren Göktürk Arçelik Kombi Servisi’nin çağrı merkezine; 0212 296 35 41 numaralı telefonlardan ulaşabilir; Arçelik kombi servis hizmeti ödemelerinizde; kredi kartıyla ödeme veya peşin ödeme seçeneklerinden birini değerlendirebilirsiniz.

Göktürk Arçelik Kombi Bakımı

Isıtma sektörünün genç markası Arçelik Kombi, kaliteli cihazları ile kışı konfor ve keyifle yaşamanızı hedefliyor. Kaliteli bir kombi aldıktan sonra, verimliliğini sürekli kılmak için yıllık bakımlarını bir rutine bağlamanız ve hiç aksatmamanız gerekiyor. Bakım hizmeti; brülör kontrolü ve temizliği, filtre temizliği, gaz ayarları kontrolü, devre elemanları kontrolü gibi işlemlerden oluşuyor. Petek temizliği, kombi performansını arttıran en önemli unsurların başında geliyor. Tüm bu bakım ve temizlikler size daha az fatura maliyeti ve daha kaliteli ısınma olarak yansıyor.

Göktürk Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Göktürk Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Petek Bakımı

Göktürk Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Göktürk Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Göktürk Petek Bakımı Ücreti

Göktürk Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Göktürk Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;