Arçelik Klima Servisi

Gültepe Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
543 Kere Okundu
Kağıthane Arçelik Klima Servisi

Gültepe Arçelik klima servisi klima alanındaki profesyonelliği ile klima kullanıcılarına 20 yılı aşkın süredir hizmet veriyor. klimalar yaz – kış kullanılan teknolojik cihazların başında gelir. Sürekli olarak kullanılan klimalar belirli bir süreden sonra ilk zamanki verimi vermeyebilir. Gültepe Arçelik klima servisi bu gibi durumlarda klima bakımının yaptırılmasını tavsiye ediyor. Şirket klima bakımı, klima montajı ve klima tamiri gibi konularda profesyonel ekipmanları ve çalışanlarıyla haftanın 7 günü ve 24 saati hizmet veriyor.

Gültepe Arçelik klima servisi müşterilerin bütün sorunlarını tam anlamıyla karşılayabilmek için çağrı merkezimizi kurmuştur. Telefon ile ulaşan müşterilerin sorunları anında çözüme kavuşturulur. Firma sayılı klima servislerinden biridir. Klima tamiri, montajı ve bakımı gibi bütün işlemlerimizi garantili bir şekilde gerçekleştirir.

Gültepe Arçelik klima servisi ekip ve teknolojik ekipmanla adresinize kadar geliyor, sorununuzu yerinde çözüme kavuşturuyor. Binlerce müşteriye ve referansa ulaşarak her geçen gün kendilerini geliştirmeye Gültepe Arçelik klima servisi olarak devam ediyor. Klimalar dış ve iç ortamlarda farklı hava şartlarında çalışan teknolojik cihazlardır. Eğer klimanız çalışırken klimanızdaki kirlenme ve yıpranma giderilmemiş ise daha fazla elektrik tüketir.

Elektrik tüketiminin fazla olması faturalarınızın daha fahiş fiyatlarda gelmesine neden olur. Ayrıca klima bakımınızın düzenli olarak yapılmaması klimanın verimliliğini düşürür. Klimanızın ilk günkü gibi ısıtmasını ya da serinletmesini istiyorsanız 6 ayda bir bakım yaptırmalısınız. Hizmetlerin en iyisini Gültepe Arçelik klima servisinden alabilirsiniz.

Gültepe Arçelik klima montajı servisi

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Arçelik klima montaj işlemi alanında uzman servislerce yapılmalıdır.

Gültepe Arçelik klima montajı ücreti

Gültepe Arçelik klima montajı servisi, isterseniz ücretsiz olarak klima montaj keşfi yapar, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

Gültepe Arçelik klima montajı servisi, klima montaj keşfi sonucu klimanın iç ve dış ünitesinin takılacağı yerler ve tesisat uzunluğu tespit eder. Bu sayede klima montaj fiyatı belli olur.

Gültepe Arçelik klima sökme ücreti

Gültepe Arçelik klima servisi klima montaj ve demontaj işlemleri için tek ücret almaktadır. Baştan anlaşma yapılmadığı durumlarda, sadece klima sökme ve sadece montaj işlemleri için ayrı ayrı ücret alınmaktadır.

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.
 • İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.
 • Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.
 • Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.
 • Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.
 • Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.
 • Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir.

 • Ayrıca:
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.
 • Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • * Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Gültepe Arçelik klima bakımı

Gültepe Arçelik klima servisi, Gültepe ve yakın semtler için Arçelik marka salon tipi klimalar, Arçelik kaset tipi split klimalar, Arçelik gizli tavan tipi split klimalar, Arçelik multi split klimalar, Arçelik Inverter klimalar için bakım hizmeti vermektedir.

Arçelik klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Arçelik klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Gültepe Arçelik klima bakım ücreti

Güncel klima bakım fiyatlarını öğrenmek için 0212 296 35 41 numaralı telefondan servisimizi arayabilirsiniz. Birden fazla cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 (üç) ve üzeri cihazlarınızın montaj, bakım ve sökümlerin de özel iskontolar yapılmaktadır.

Gültepe Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;