Arçelik Servisi

Hadımköy Arçelik Servisi

444 92 60
86 Kere Okundu
Hadımköy Arçelik Servisi

Hadımköy Arçelik servisi garantisi bitmiş cihazlarınız için garantili olarak hesaplı servis çözümleri sunar. Sadece Arçelik markalı ürünler için değil diğer markaların cihazları içinde destek talep edebilirsiniz. Başta klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi ve doğalgaz sobası cihazları için müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli servis çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

Hadımköy Arçelik servisi, tam donanımlı araçlarla pazar günleri hariç haftanın her günü müşteri memnuniyeti önceliğinde klima, kombi ve beyaz eşyalar için tamir, bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Hadımköy Arçelik servisi personelince verilen bakım onarım hizmetleri online olarak takip edilir ve 1 yıl garanti altına alınmaktadır. Hadımköy Arçelik servisi çağrı merkezine arıza kaydınızı bıraktığınız takdir de en kısa zamanda garantili ve esnek servis olanakları sunmaktadır.

Hadımköy Arçelik Servis Hizmetleri

Bir yıl işçilik ve parça garantisi ile yapılan servis işlemleri sadece Arçelik markalı ürünler ile sınırlı değildir. Garantisi bitmiş her marka klima, kombi ve beyaz eşyalar için servis olanakları bulunmaktadır.

Hadımköy Arçelik Klima Servisi

Hadımköy Arçelik klima servis hizmetleri klima teknik servisi başlığı altında ihtiyaç duyulan tüm olanakları sağlamaktadır. Arçelik ya da diğer markaların klimaları için klima onarımı, klima bakımı, klima montajı, klima sökümü, klima bakır boru tesisat işlemleri, klima soğutucu gaz kontrolü ve klima kumandası temini gibi ihtiyaçlarınızın tamamı firma tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hadımköy Arçelik Kombi Servisi

Hadımköy Arçelik kombi servisi teknik ekibi kombi servisi için ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri müşterilerine sunmaktadır. Kombi parça değişimi, kombi arıza giderimi, kombi bakımı ve petek temizleme işlemlerini hesaplı ve kaliteli olarak gerçekleştiren firma bu hizmetleri 1 yıl garantili olarak gerçekleştirmektedir. Güncel fiyat bilgisi için firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Hadımköy Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Hadımköy Arçelik beyaz eşya servisi bütün markaların garantisi bitmiş beyaz eşyaları için servis hizmeti vermektedir. Beyaz eşya başlığı geniş bir ürün listesi kapsamaktadır bu nedenle tamamı için hizmet verilmiyor. Başlıca hizmet verilen beyaz eşyalar buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve çamaşır kurutma makinesidir.

Hadımköy Arçelik Servisi Hizmet Noktaları