Arçelik Servisi

Hakkımızda

0212 296 35 41
1961 Kere Okundu
Hakkımızda

Arçelik servisi, beyaz eşyadan klima ve kombiye her ürün grubu için uzman kadrosu, teknolojik ve güçlü servis altyapısı ile pazartesiden cumartesiye haftanın 6 günü 09:00 - 18.30 saatleri arasında kaliteli, ilgili, müşteri odaklı ve hızlı bir servis hizmeti sağlar. Çağrı merkezinde deneyimli müşteri temsilcileri, sizlerle kurulacak olan iletişimi organize ederek, en iyi hizmeti almanız için, destek sağlar.

Arçelik servis beyaz eşyalarınıza güvenli ve hızlı bir şekilde bakım, destek ve tamir hizmetleri vermektedir. Fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi bakım ve onarımını yapmaktayız.

Arçelik Klimalar ile ilgili servis ihtiyacınız olduğunda; siz merkezimizi arayıp kaydınızı bırakıyorsunuz. Size en yakın klima servisi aracımızı yönlendiriyoruz. Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz ürünün durumuna göre, ürünü yerinde tamir ediyor. Eğer arızalı ürün tamir edilemeyecek gibiyse merkezimize getiriyorlar. Ürün tamir edildikten sonra tüm testleri yapılıp size teslim ediliyor. Arçelik Servisi sizlere profesyonel klima teknik servis çözümleri sunmaktadır.

Arçelik kombiler için de servis hizmeti sunan firmamız, kombi tamir ve bakım işlemlerini yerinde gerçekleştirerek; hızlı ve kaliteli servis sunmayı amaç edinmiştir.