Arçelik Klima Servisi

Hamidiye Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
473 Kere Okundu
Kağıthane Arçelik Klima Servisi

Hamidiye Arçelik klima servisi kredi kartı ile kapıda ödeme sayesinde artık ödemeleriniz daha güvende. Klima servisleri, servis ücretlerinde yaz aylarında kampanya yapmaktadır. Klima servis hizmetleri pazar günleri hariç hafta içi ve cumartesi günleri 08:30 - 18:30 saatleri arasında verilmektedir.

Hamidiye Arçelik klima servisi klima bakım hizmeti vermektedir. Servis arıza formu ve online klima servis formu ile bildirmeniz durumunda aynı gün içerisinde ulaşılacaktır. Hamidiye Arçelik klima servisi sizlere en üst düzeyde klima servis hizmeti olarak klima bakım, klima onarımı, klima montajı gibi klima servis hizmetleri sunarken 1 yıl klima servis hizmeti ve yedek parça garantisi vermektedir. Klima servisleri müşteri memnuniyeti odaklı klima servisleri hizmeti sunmaktadır.

Hamidiye Arçelik klima servisi klima bakımını her yıl düzenli olarak yaptırmanızı tavsiye eder. Bakımı yapılan klimalar daha verimli çalışmakla birlikte daha az elektrik tüketimi sağlar. Sağlığınız ve cebiniz için yılda en az 2 defa klima bakımı yapılmalıdır bu nedenle klima bakımını ertelemeyiniz. Hamidiye Arçelik klima servisi klimanızı aldığınız andan itibaren, profesyonel klima servis teknik kadrosu ile klimanızın en doğru nasıl konumlandırılacağını belirler ve ona göre klima montajı işlemine başlar.

Klima bakımı, klima montajı çok dikkat edilmesi gereken bir evredir. Evinize, iş yerinize en uygun klima tipini profesyonel kadro ile belirlemekteler. Klima montajı yapılırken klimanın tipine de dikkat edilmelidir. Hamidiye Arçelik klima servisi bulunduğunuz konumda kullanma sıklığına ve konumsal biçime bakılarak en doğru kararı sizlere sunmaktalar.

Hamidiye Arçelik klima montajı servisi

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Arçelik klima montaj işlemi alanında uzman servislerce yapılmalıdır.

Hamidiye Arçelik klima montajı ücreti

Hamidiye Arçelik klima montajı servisi, isterseniz ücretsiz olarak klima montaj keşfi yapar, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

Hamidiye Arçelik klima montajı servisi, klima montaj keşfi sonucu klimanın iç ve dış ünitesinin takılacağı yerler ve tesisat uzunluğu tespit eder. Bu sayede klima montaj fiyatı belli olur.

Hamidiye Arçelik klima sökme ücreti

Hamidiye Arçelik klima servisi klima montaj ve demontaj işlemleri için tek ücret almaktadır. Baştan anlaşma yapılmadığı durumlarda, sadece klima sökme ve sadece montaj işlemleri için ayrı ayrı ücret alınmaktadır.

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.
 • İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.
 • Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.
 • Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.
 • Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.
 • Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.
 • Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir.

 • Ayrıca:
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.
 • Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • * Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Hamidiye Arçelik klima bakımı

Hamidiye Arçelik klima servisi, Hamidiye ve yakın semtler için Arçelik marka salon tipi klimalar, Arçelik kaset tipi split klimalar, Arçelik gizli tavan tipi split klimalar, Arçelik multi split klimalar, Arçelik Inverter klimalar için bakım hizmeti vermektedir.

Arçelik klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Arçelik klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Hamidiye Arçelik klima bakım ücreti

Güncel klima bakım fiyatlarını öğrenmek için 0212 296 35 41 numaralı telefondan servisimizi arayabilirsiniz. Birden fazla cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 (üç) ve üzeri cihazlarınızın montaj, bakım ve sökümlerin de özel iskontolar yapılmaktadır.

Hamidiye Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;