Arçelik Klima Servisi

Harbiye Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
406 Kere Okundu
Şişli Arçelik Klima Servisi

Kaliteli ve güvenilir servislik anlayışı maalesef sektörümüzde az rastlanan bir durumdur. Bunun karşılığında müşterilerimize karşı güvenini kaybetmeden hizmet sağlayan Harbiye Arçelik klima servisi çağrı merkezimizden oluşturacağınız kayıt ile sizlere gelmektedir.

Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübe ile hizmet sağlayan Harbiye Arçelik klima servisi uzman teknik kadrosuyla Arçelik marka ürünlerinizin arızalarını gidermektedir. Harbiye bölgesindeki müşterilerimizden tam not almakta ve tavsiyeler üstüne de firmamız kayıt almaktadır. Müşteri güvenini en üst seviyede tutan firmamız en hızlı şekilde servislik hizmetini sağlamakta ve Arçelik marka ürünlerinizde oluşan arızaların giderimini sağlamaktadır. Sağlanan arıza giderimi hizmeti ve değişen parçalar tarafınıza verilen form üzerinde belirtilir ve 1 yıl firmamız garantisi altındadır.

Klima servisi, klima onarımı, klima montajı, klima bakımı ve bakır boru tesisatı işlemleri hizmetinde sektörün önünde yer alan firmamız liderliğini müşteri memnuniyetiyle sağlamaktadır. Sağlanan hizmet kalitesi Harbiye Arçelik klima servisi olarak takdir görmektedir.

Garantisi bitmiş olan klimalarınıza hizmet sağlanmaktadır. Çağrı merkezimize oluşturduğunuz kayıt ile sizlere yönlendirdiğimiz uzman kadromuz, Arçelik marka klimalarınızın arızalarını yerinde keşif yaparak sizlere bilgi vermektedir. Bilgi verme sonrasında arzu ederseniz arıza giderimi yerinizde gerçekleştirilebilmektedir. Ürünlerinizde daha büyük problem varsa atölyeye alma durumu da oluşabilmektedir. Bunun nedeni büyük arızaların yerinizde yapılması durumunda ortamda oluşabilecek kirliliktir. Bunun önüne geçebilmek ve arızanın testlerle tam tespitinin sağlanabilmesi için atölyeye alınıp tamiri gerçekleştirilir.

Harbiye Arçelik klima montajı servisi

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Arçelik klima montaj işlemi alanında uzman servislerce yapılmalıdır.

Harbiye Arçelik klima montajı ücreti

Harbiye Arçelik klima montajı servisi, isterseniz ücretsiz olarak klima montaj keşfi yapar, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

Harbiye Arçelik klima montajı servisi, klima montaj keşfi sonucu klimanın iç ve dış ünitesinin takılacağı yerler ve tesisat uzunluğu tespit eder. Bu sayede klima montaj fiyatı belli olur.

Harbiye Arçelik klima sökme ücreti

Harbiye Arçelik klima servisi klima montaj ve demontaj işlemleri için tek ücret almaktadır. Baştan anlaşma yapılmadığı durumlarda, sadece klima sökme ve sadece montaj işlemleri için ayrı ayrı ücret alınmaktadır.

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.
 • İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.
 • Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.
 • Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.
 • Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.
 • Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.
 • Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir.

 • Ayrıca:
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.
 • Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • * Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Harbiye Arçelik klima bakımı

Harbiye Arçelik klima servisi, Harbiye ve yakın semtler için Arçelik marka salon tipi klimalar, Arçelik kaset tipi split klimalar, Arçelik gizli tavan tipi split klimalar, Arçelik multi split klimalar, Arçelik Inverter klimalar için bakım hizmeti vermektedir.

Arçelik klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Arçelik klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Harbiye Arçelik klima bakım ücreti

Güncel klima bakım fiyatlarını öğrenmek için 0212 296 35 41 numaralı telefondan servisimizi arayabilirsiniz. Birden fazla cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 (üç) ve üzeri cihazlarınızın montaj, bakım ve sökümlerin de özel iskontolar yapılmaktadır.

Harbiye Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;