Arçelik Servisi

Imrahor Arçelik Servisi

444 92 60
88 Kere Okundu
Imrahor Arçelik Servisi

Imrahor Arçelik servisi garantisi bitmiş cihazlarınız için garantili olarak hesaplı servis çözümleri sunar. Sadece Arçelik markalı ürünler için değil diğer markaların cihazları içinde destek talep edebilirsiniz. Başta klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi ve doğalgaz sobası cihazları için müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli servis çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

Imrahor Arçelik servisi, tam donanımlı araçlarla pazar günleri hariç haftanın her günü müşteri memnuniyeti önceliğinde klima, kombi ve beyaz eşyalar için tamir, bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Imrahor Arçelik servisi personelince verilen bakım onarım hizmetleri online olarak takip edilir ve 1 yıl garanti altına alınmaktadır. Imrahor Arçelik servisi çağrı merkezine arıza kaydınızı bıraktığınız takdir de en kısa zamanda garantili ve esnek servis olanakları sunmaktadır.

Imrahor Arçelik Servis Hizmetleri

Bir yıl işçilik ve parça garantisi ile yapılan servis işlemleri sadece Arçelik markalı ürünler ile sınırlı değildir. Garantisi bitmiş her marka klima, kombi ve beyaz eşyalar için servis olanakları bulunmaktadır.

Imrahor Arçelik Klima Servisi

Imrahor Arçelik klima servis hizmetleri klima teknik servisi başlığı altında ihtiyaç duyulan tüm olanakları sağlamaktadır. Arçelik ya da diğer markaların klimaları için klima onarımı, klima bakımı, klima montajı, klima sökümü, klima bakır boru tesisat işlemleri, klima soğutucu gaz kontrolü ve klima kumandası temini gibi ihtiyaçlarınızın tamamı firma tarafından gerçekleştirilmektedir.

Imrahor Arçelik Kombi Servisi

Imrahor Arçelik kombi servisi teknik ekibi kombi servisi için ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri müşterilerine sunmaktadır. Kombi parça değişimi, kombi arıza giderimi, kombi bakımı ve petek temizleme işlemlerini hesaplı ve kaliteli olarak gerçekleştiren firma bu hizmetleri 1 yıl garantili olarak gerçekleştirmektedir. Güncel fiyat bilgisi için firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Imrahor Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Imrahor Arçelik beyaz eşya servisi bütün markaların garantisi bitmiş beyaz eşyaları için servis hizmeti vermektedir. Beyaz eşya başlığı geniş bir ürün listesi kapsamaktadır bu nedenle tamamı için hizmet verilmiyor. Başlıca hizmet verilen beyaz eşyalar buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve çamaşır kurutma makinesidir.

Imrahor Arçelik Servisi Hizmet Noktaları