Arçelik Servisi

İstiklal Arçelik Servisi

0212 296 35 41
845 Kere Okundu
Beyoğlu Arçelik Servisi

İstiklal Caddesi ve çevresi geçmişten kalma olumlu ve olumsuz özelliklerini bir arada sürdürmekle beraber Türkiye'nin istisnasız en kozmopolit bölgesi olma özelliğini de taşımaktadır. İstanbul'a gelen yabancı ve yerli ziyaretçilerin olmazsa olmaz ziyaret mekanı olan İstiklal Caddesi sabaha karşı sayılabilecek saatler dışında hemen hemen günün her saatinde her daim kalabalıktır.

İstiklal Arçelik servisi yaya ve araç yoğunluğu bazen istenilen servis saatlerinin dışına çıkabilmektedir. Elimizde olmayan bu durumdan dolayı müşterilerimizden anlayış beklemekteyiz. Firmamız Arçelik yetkili servisi değildir. Teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Bu yüzden arızalanan cihazlarınızın onarımı için, bakım işlemleri için, montaj ve yer değişimleri için kullandığınız ürünün markası ne olursa olsun bizi gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

İstiklal Arçelik servisi hizmetleri bütün geniş yelpazeye sahip bir alanda hizmet vermesine karşın bütün cihazları kapsamamaktadır. Gün içerisinde birçok farklı cihaz için danışma ya da servis isteği için aranan firmamız sadece klima, kombi, beyaz eşya, doğalgaz sobası ve su sebilleri için servis sağlamaktadır.

Garantili cihazlar ya da garantisi bitmiş diğer cihazlar için ilgili firmanın servis merkezini ya da yetkili servislerini arayınız.

İstiklal Arçelik servisi hizmetleri;