Arçelik Klima Servisi

İstinye Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
553 Kere Okundu
Sarıyer Arçelik Klima Servisi

İstinye Arçelik klima servisi, haftanın 6 günü siz değerli müşterilerimize teknik ekibimizle birlikte acil durumlarınızda tüm markalara hızlı, sorunsuz, güvenilir, kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Klimalar iç ve dış ortamlarda farklı hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Isı transferi yaparken cihaz yüzeyinde meydana gelen kirlenme, yıpranma, kötü koku giderilmez ise klimalarınız kısa sürede ömrünü kısaltmış olur. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için yılda en az 2 kez klimanızın bakımını yaptırarak maddi ve manevi hasarlarının meydana gelme riskini ortadan kaldırmış olursunuz.klima sadece tasarruf amaçlı değil sağlık acısından da hayatımızda önemli bir yer kaplamaktadır . klima dış ünite temizliği ve onarımı da servisimiz tarafından yapılmaktadır.

İstinye Arçelik klima Servis ekibimiz bakım ve klima arızalarınız için size hizmet vermektedir. klima onarım,söküm – montaj, demontaj, soğutucu kontrolü ve bakır boru hizmeti de ekimiz tarafından verilmektedir. Klima montajı çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Klima montajı yapılırken klima tipine dikkat edilmelidir. Teknik ekibimiz klimanızın en doğru nasıl konumlanacağını belirler ve ona göre montaj işleminizi gerçekleştirir.

İstinye Arçelik klima servisi klimanız da onarımı mümkün olmayan arızaları tespit ederek destek hizmette ve fiyatlarımızda siz değerli müşterilerimizi memnun etmek firmamızın işidir. Akatlar Arçelik klima servisini arayarak en hızlı ve en kısa sürede servis almanız mümkün olacaktır.

İstinye Arçelik klima montajı servisi

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Arçelik klima montaj işlemi alanında uzman servislerce yapılmalıdır.

İstinye Arçelik klima montajı ücreti

İstinye Arçelik klima montajı servisi, isterseniz ücretsiz olarak klima montaj keşfi yapar, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

İstinye Arçelik klima montajı servisi, klima montaj keşfi sonucu klimanın iç ve dış ünitesinin takılacağı yerler ve tesisat uzunluğu tespit eder. Bu sayede klima montaj fiyatı belli olur.

İstinye Arçelik klima sökme ücreti

İstinye Arçelik klima servisi klima montaj ve demontaj işlemleri için tek ücret almaktadır. Baştan anlaşma yapılmadığı durumlarda, sadece klima sökme ve sadece montaj işlemleri için ayrı ayrı ücret alınmaktadır.

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.
 • İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.
 • Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.
 • Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.
 • Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.
 • Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.
 • Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir.

 • Ayrıca:
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.
 • Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • * Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

İstinye Arçelik klima bakımı

İstinye Arçelik klima servisi, İstinye ve yakın semtler için Arçelik marka salon tipi klimalar, Arçelik kaset tipi split klimalar, Arçelik gizli tavan tipi split klimalar, Arçelik multi split klimalar, Arçelik Inverter klimalar için bakım hizmeti vermektedir.

Arçelik klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Arçelik klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

İstinye Arçelik klima bakım ücreti

Güncel klima bakım fiyatlarını öğrenmek için 0212 296 35 41 numaralı telefondan servisimizi arayabilirsiniz. Birden fazla cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 (üç) ve üzeri cihazlarınızın montaj, bakım ve sökümlerin de özel iskontolar yapılmaktadır.

İstinye Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;