Arçelik Klima Servisi

İzzetpaşa Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
477 Kere Okundu
Şişli Arçelik Klima Servisi

İzzetpaşa Arçelik klima servisi olarak Arçelik marka ürünlerine kaliteli hizmet sunarak arıza giderimlerini yapmaktayız. Firmamızın sektörde geçirdiği uzun yıllar sayesinde müşteri memnuniyeti ilkesinden vazgeçmeden disiplin anlayışı içerisinde hizmet sunmaktayız.

Arçelik markası klimalarınızın garantisi bitmiş olanlarına hizmet sağlayan sektöründe öncü olan firmamız, uzman teknik kadrosuyla aynı gün içerisinde hizmet sunmaktadır. Diğer servislerden ayrı olarak müşterilerimize güven vermekte ve işlem bitiminde tüm bilgilerimizin ve yapılan işlemlerin listesini taraflarına vermekteyiz.

Sektörümüzde bulunan bir çok güvensiz firma ya da kişilerden ayrı olarak tamamen güvenilir ve bütün klima markalarına hizmet veren İzzetpaşa Arçelik klima servisi bu özellikleri sayesinde diğer firmalardan ayrılmaktadır. Yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimize tam destek sunan İzzetpaşa Arçelik klima servisi çağrı merkezlerimizden oluşturduğunuz kayıt ile sizlere gelmektedir. Haftanın 6 günü hizmet sağlamakta ve servis sonrası destek sunmaktayız.

Uzman kadromuzla müşterilerimizin Arçelik marka klimaların onarımını, bakımını, montaj ve sökümünü sağlamaktayız. İzzetpaşa bölgesindeki gezici mobil araçlarımıza hızlı şekilde sizlere gelen teknik servis ekiplerimiz işleminizi yerinde tamir etmektedirler. Yerinde tamir olmayacak derecedeki arızalarınız için atölyeye alınır makineniz tüm onarımı yapıldıktan sonra gereken tüm testleri gerçekleştirilir ve size herhangi bir problemi kalmamış bir şekilde teslimi yapılır. Yapılan işlem listesi tarafınıza verilerek 1 yıl firmamız garantisi olduğu bilgisi verilir.

İzzetpaşa Arçelik klima montajı servisi

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Arçelik klima montaj işlemi alanında uzman servislerce yapılmalıdır.

İzzetpaşa Arçelik klima montajı ücreti

İzzetpaşa Arçelik klima montajı servisi, isterseniz ücretsiz olarak klima montaj keşfi yapar, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

İzzetpaşa Arçelik klima montajı servisi, klima montaj keşfi sonucu klimanın iç ve dış ünitesinin takılacağı yerler ve tesisat uzunluğu tespit eder. Bu sayede klima montaj fiyatı belli olur.

İzzetpaşa Arçelik klima sökme ücreti

İzzetpaşa Arçelik klima servisi klima montaj ve demontaj işlemleri için tek ücret almaktadır. Baştan anlaşma yapılmadığı durumlarda, sadece klima sökme ve sadece montaj işlemleri için ayrı ayrı ücret alınmaktadır.

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.
 • İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.
 • Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.
 • Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.
 • Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.
 • Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.
 • Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir.

 • Ayrıca:
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.
 • Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • * Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

İzzetpaşa Arçelik klima bakımı

İzzetpaşa Arçelik klima servisi, İzzetpaşa ve yakın semtler için Arçelik marka salon tipi klimalar, Arçelik kaset tipi split klimalar, Arçelik gizli tavan tipi split klimalar, Arçelik multi split klimalar, Arçelik Inverter klimalar için bakım hizmeti vermektedir.

Arçelik klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Arçelik klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

İzzetpaşa Arçelik klima bakım ücreti

Güncel klima bakım fiyatlarını öğrenmek için 0212 296 35 41 numaralı telefondan servisimizi arayabilirsiniz. Birden fazla cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 (üç) ve üzeri cihazlarınızın montaj, bakım ve sökümlerin de özel iskontolar yapılmaktadır.

İzzetpaşa Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;