Arçelik Klima Servisi

Karaköy Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
522 Kere Okundu
Beyoğlu Arçelik Klima Servisi

Karaköy Arçelik klima servisi profesyonel klima servis çözümlerini uygun fiyatlarla sunuyor. İstanbul'un Karaköy ilçesine hizmet veren Karaköy Arçelik klima servisi, uzun yıllardır bölgede klima bakımı ve klima servis olanakları sağlıyor. Yaz ve kış sezonu boyunca kaliteden ödün vermeden sizlerin klima bakım, klima onarım ve montaj işlemlerini güler yüzlü ekip ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştiriyor.

Karaköy Arçelik klima servisi 08:30 ile 18:30 saatleri arasında servis hizmeti sağlamaktadır. 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezini arayarak gün boyu hizmetinden yararlanabilirsiniz. Uzman kadro servise geldiğinden itibaren klimanızın en doğru nasıl konumlandırılacağını belirler ve ona göre klima montaj işlemine başlar. Klima montajı çok dikkat edilmesi gereken bir evredir.

Karaköy Arçelik klima servisi evinize, iş yerinize en uygun klima tipini profesyonel kadrosuyla belirlemektedir. Klima montajı yapılırken klimanın tipine de dikkat edilmelidir. Bulunduğunuz alanda kullanma sıklığı ve konumu önemlidir. Bunlar göz önünde bulundurularak en doğru hizmet sunulur.

Karaköy Arçelik klima servisi klima bakım, klima onarım, klima montaj gibi klima servis hizmetleri sunarken 1 yıl parça garantisi vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunulmaktadır.

Klima bakımı, yılda 2 kez 6 ayda 1 rutin olarak yaptırılmalıdır. Bakımı yaptırılan klimalar daha verimli çalışmakla birlikte daha az elektrik tüketimi sağlamaktadır. Sağlığınız ve cebiniz için yılda en az 2 defa klima bakımı yapılmalıdır. Klima bakımınızı ertelemeden Karaköy Arçelik klima servisi çağrı merkezine ulaşabilir randevu oluşturabilirsiniz.

Karaköy Arçelik klima montajı servisi

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Arçelik klima montaj işlemi alanında uzman servislerce yapılmalıdır.

Karaköy Arçelik klima montajı ücreti

Karaköy Arçelik klima montajı servisi, isterseniz ücretsiz olarak klima montaj keşfi yapar, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

Karaköy Arçelik klima montajı servisi, klima montaj keşfi sonucu klimanın iç ve dış ünitesinin takılacağı yerler ve tesisat uzunluğu tespit eder. Bu sayede klima montaj fiyatı belli olur.

Karaköy Arçelik klima sökme ücreti

Karaköy Arçelik klima servisi klima montaj ve demontaj işlemleri için tek ücret almaktadır. Baştan anlaşma yapılmadığı durumlarda, sadece klima sökme ve sadece montaj işlemleri için ayrı ayrı ücret alınmaktadır.

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.
 • İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.
 • Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.
 • Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.
 • Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.
 • Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.
 • Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir.

 • Ayrıca:
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.
 • Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • * Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Karaköy Arçelik klima bakımı

Karaköy Arçelik klima servisi, Karaköy ve yakın semtler için Arçelik marka salon tipi klimalar, Arçelik kaset tipi split klimalar, Arçelik gizli tavan tipi split klimalar, Arçelik multi split klimalar, Arçelik Inverter klimalar için bakım hizmeti vermektedir.

Arçelik klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Arçelik klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Karaköy Arçelik klima bakım ücreti

Güncel klima bakım fiyatlarını öğrenmek için 0212 296 35 41 numaralı telefondan servisimizi arayabilirsiniz. Birden fazla cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 (üç) ve üzeri cihazlarınızın montaj, bakım ve sökümlerin de özel iskontolar yapılmaktadır.

Karaköy Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;