Arçelik Kombi Servisi

Karaköy Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
539 Kere Okundu
Beyoğlu Arçelik Kombi Servisi

Kombilerde ekonomik ve verimli kullanım için periyodik bakımlarının düzenli olarak yaptırılması büyük önem taşıyor. Karaköy Arçelik kombi servisi, yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen servis anlayışı ile Karaköy’de hizmet sunuyor. Deneyimli teknik ekibi ve garantili parça kullanımıyla müşterilerine en kalitesini sunmaya devam ediyor. Arçelik marka ile birlikte oldukça geniş bir marka ağına da hizmet sunuyor.

Kombi kullanıcıları ihtiyaçları dahilinde teknik servis için; 0212 296 35 41 numaralı telefonları arayarak çağrı merkezine ulaşabilir, kombi servisini; tamir, bakım, onarım, arıza ve petek temizleme gibi gereksinimleriniz için hemen arayabilirsiniz, Ödemeleriniz için; kredi kartı ya da peşin ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Karaköy Arçelik Kombi Bakımı

Avrupa ısıtma sistemleri sektörünün liderlerinden olan Arçelik, uzun yıllardır istikrarını ve kalitesini sürdürmeyi başarıyor. Estetik ve etkin tasarımları ile kullanıcılarına konforlu zamanlar sunuyor. İşte bu kaliteli tasarımları, aynı verimlilik ve güçte uzun yıllar boyunca tutabilmek için bakımlarının yaptırılması gerekiyor. Ve bu bakımların yıllık periyotlarda, yılda iki kez yaptırılması önem kazanıyor. Ve bu bakım petek temizliğinin de yaptırılması ile tamamlanmış oluyor. Bakımları yapılan kombi tam performansla sorunsuz çalışsa dahi petekler temiz değilse, ısınma verimi sağlanamıyor. Kombi çok çalışıp yıpranıyor. Aynı zamanda ısınma maliyetleri yükseliyor. Bu da kış aylarında ve normal zamanlarda yaşam konforunuzun düşmesine neden oluyor. Güvenlik riski altına girmiş oluyorsunuz. İşte tüm bu sorunlar yılda bir ya da iki kere yaptıracağınız bakım ve kontrollerle önlenmiş oluyor. Sorunsuz zamanlar ve azalmış ısınma maliyetleri size kalıyor.

Karaköy Arçelik Kombi bakımında hangi işlemler yapılmaktadır?

  • Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
  • Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.
  • Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.
  • Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.
  • Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
  • Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.
  • Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.
  • Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Karaköy Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Karaköy Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Petek Bakımı

Karaköy Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Karaköy Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Karaköy Petek Bakımı Ücreti

Karaköy Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Karaköy Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;