Arçelik Klima Servisi

Kilyos Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
539 Kere Okundu
Sarıyer Arçelik Klima Servisi

Kilyos Arçelik klima servisimiz haftanın 6 günü 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabileceğiniz, aynı gün içinde randevu alabileceğiniz özel servistir. Firmamız teknik servis çalışanlarımız ile müşteri memnuniyetine önem veren bir firmadır. Teknik ekibimiz servis hizmeti vermekten ziyade, hizmet verdiğimiz cihazlarla ilgili kullanım veya diğer sorunlarınız içinde yardımcı olmaktadır.

Kilyos Arçelik servisi 2000 yılından bugüne hizmet vermektedir. Teknik servisimiz gerekli bilgiye sahip oldukları gibi müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Hizmetimizde arıza tamiri, onarım, bakım, güvenilir servis, hızlı ulaşım ile öne çıkmaktadır. Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek hizmet sunmaktayız. Servisiniz servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Arızalar yaşanmadan alınabilecek önlemler uzmanlık alanımızdadır. Firmamız klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, klima montajı uzmanlarına sahip olarak en hızlı müdahaleyi yapmaktadır.

Kilyos Arçelik servisi tüm beyaz eşyalarına geniş kapsamlı ve en kısa sürede belirlediğiniz adrese ulaşıp, sorununuzu gidermektedir. Mümkün olduğu müddetçe cihazlarınıza sizin yanınızda hızlı müdahale eder, gerek gözüktüğü taktirde atölyemize alınmaktadır. Firmamız arızalı parça yapımından sonra 1 yıl garanti vermektedir.

Kilyos Arçelik klima montajı servisi

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Arçelik klima montaj işlemi alanında uzman servislerce yapılmalıdır.

Kilyos Arçelik klima montajı ücreti

Kilyos Arçelik klima montajı servisi, isterseniz ücretsiz olarak klima montaj keşfi yapar, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

Kilyos Arçelik klima montajı servisi, klima montaj keşfi sonucu klimanın iç ve dış ünitesinin takılacağı yerler ve tesisat uzunluğu tespit eder. Bu sayede klima montaj fiyatı belli olur.

Kilyos Arçelik klima sökme ücreti

Kilyos Arçelik klima servisi klima montaj ve demontaj işlemleri için tek ücret almaktadır. Baştan anlaşma yapılmadığı durumlarda, sadece klima sökme ve sadece montaj işlemleri için ayrı ayrı ücret alınmaktadır.

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.
 • İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.
 • Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.
 • Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.
 • Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.
 • Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.
 • Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir.

 • Ayrıca:
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.
 • Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • * Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Kilyos Arçelik klima bakımı

Kilyos Arçelik klima servisi, Kilyos ve yakın semtler için Arçelik marka salon tipi klimalar, Arçelik kaset tipi split klimalar, Arçelik gizli tavan tipi split klimalar, Arçelik multi split klimalar, Arçelik Inverter klimalar için bakım hizmeti vermektedir.

Arçelik klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Arçelik klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Kilyos Arçelik klima bakım ücreti

Güncel klima bakım fiyatlarını öğrenmek için 0212 296 35 41 numaralı telefondan servisimizi arayabilirsiniz. Birden fazla cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 (üç) ve üzeri cihazlarınızın montaj, bakım ve sökümlerin de özel iskontolar yapılmaktadır.

Kilyos Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;