Arçelik Klima Servisi

Maden Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
450 Kere Okundu
Sarıyer Arçelik Klima Servisi

Konusunda uzman personellerimiz ile hizmet veren firmamız haftanın 6 günü kesintisiz gün ve saat tanımaksızın her türlü arıza ve bakımınıza hizmet sunmaktayız. Firmamız 2000 yılından bugüne müşterilerimize güvenli bir hizmet vermektedir. Her türlü konuda gerek çağrı merkezi elemanlarımızdan gerek telefonda gerek ise teknik servis ekibimizden yararlanabilirsiniz.

Maden Arçelik klima servisi semtin her mahallesine arıza, montaj, bakım, tamir, onarım servisi yapmaktadır. Arızalı olan cihazlarınız sizin gözünüzün önünde güvenilir ve profesyonel bir şekilde tespit edilmekte gerekirse arızanın onarımı için atölyeye alınmaktadır. Değiştirilen orijinal yedek parça ve yapılan işçilik 1 yıl garanti kapsamı altındandır.

Firmamız ve teknik servis personellerimiz profesyonel şeklide garantili, hızlı ve ekonomik olarak cihaz sorununuz çözmektedir. Klimalarınızın temizliği ve bakımları özenli bir şekilde yapılmaktadır. Ürünlerinizde satış sonrası garantisi bitmiş tüm arıza ve bakım ihtiyaçlarınıza yönelik Maden Arçelik klima servisi hızlı ve garantili bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Firmamız gerek teknik servis ustalarınca ve gerek çağrı merkezi personellerimiz ile müşteri güvenine ve memnuniyetine önem vererek müşteri mağduriyeti yaşatmamak için var gücüyle çalışmaktadır. Firmamız çalışmasıyla ve verdiği hizmetiyle siz müşterilerimize en sonucu vermektedir. Çağrı merkezimizi aradığınız müddet boyunca Maden Arçelik klima servisimiz en kısa sürede sizi ziyaret etmek ve onarılması gereken cihazlarınızı en güvenilir şekilde çözmektedir.

Maden Arçelik klima montajı servisi

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Arçelik klima montaj işlemi alanında uzman servislerce yapılmalıdır.

Maden Arçelik klima montajı ücreti

Maden Arçelik klima montajı servisi, isterseniz ücretsiz olarak klima montaj keşfi yapar, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

Maden Arçelik klima montajı servisi, klima montaj keşfi sonucu klimanın iç ve dış ünitesinin takılacağı yerler ve tesisat uzunluğu tespit eder. Bu sayede klima montaj fiyatı belli olur.

Maden Arçelik klima sökme ücreti

Maden Arçelik klima servisi klima montaj ve demontaj işlemleri için tek ücret almaktadır. Baştan anlaşma yapılmadığı durumlarda, sadece klima sökme ve sadece montaj işlemleri için ayrı ayrı ücret alınmaktadır.

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.
 • İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.
 • Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.
 • Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.
 • Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.
 • Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.
 • Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir.

 • Ayrıca:
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.
 • Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • * Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Maden Arçelik klima bakımı

Maden Arçelik klima servisi, Maden ve yakın semtler için Arçelik marka salon tipi klimalar, Arçelik kaset tipi split klimalar, Arçelik gizli tavan tipi split klimalar, Arçelik multi split klimalar, Arçelik Inverter klimalar için bakım hizmeti vermektedir.

Arçelik klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Arçelik klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Maden Arçelik klima bakım ücreti

Güncel klima bakım fiyatlarını öğrenmek için 0212 296 35 41 numaralı telefondan servisimizi arayabilirsiniz. Birden fazla cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 (üç) ve üzeri cihazlarınızın montaj, bakım ve sökümlerin de özel iskontolar yapılmaktadır.

Maden Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;