Arçelik Servisi

Nişantaşı Arçelik Servisi

0212 296 35 41
693 Kere Okundu
Şişli Arçelik Servisi

Nişantaşı Arçelik servisi, Nişantaşı bölgesinin geneline Arçelik markalı klima, kombi ve beyaz eşyalar için servis imkanı sunmaktadır. Yapılan işlemlerde değiştirilen parçalar 1 yıl garantili olup, müşterilerine kaliteli servis imkanı sunmak amaçlanmaktadır. Bunun yanında sıra arıza kaydı bıraktığınız gün içinde Nişantaşı Arçelik servisince servis hizmeti sunulmaktadır. Bu şekilde zamandan tasarruf sağlanır.

Nişantaşı Arçelik servisi, parça değişimi, onarım, bakım, montaj, de montaj, kontrol işlemleri sonucu cihaz sahibine servis fişi bırakmaktadır. Nişantaşı Arçelik servisi, 2000 yılından bugüne semte servis hizmet vermektedir.

Uzun yılların deneyimine sahip kurumumuzca eğitilen Nişantaşı Arçelik servisi servis ekibi, donanım ve teknik bilgisi yanında genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir.

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuz giderilir. Hesaplı ve güvenilir hizmet vermek birincil hedeflerdendir.

Genellikle cihazlarda bulundukları yerde müdahale edilmektedir, gerek görüldüğü takdirde ise servis formu karşılığında atölyeye alınmaktadır. Talep edilen gün ve saatte müşteri ziyaret edilerek cihazın onarımı gerçekleştirilmekte, mümkün olduğunca randevu saatlerine uyulmaya çalışılmaktadır. Tecrübeli ustalar servis hizmeti yanında cihaz ve kullanımı ile ilgili müşteri sonuçları yanıtlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti Nişantaşı Arçelik servisi için her zaman önemlidir. Geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma Nişantaşı Arçelik servisi önceliklerindendir. Servis istekleri için 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezi numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Nişantaşı Arçelik servis hizmetleri;