Arçelik Klima Servisi

Okmeydanı Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
464 Kere Okundu
Şişli Arçelik Klima Servisi

Bir klima teknik servisinde bulunması gereken en önemli özellikler işini iyi yapması, müşteri memnuniyetini sağlaması ve en uygun fiyata en iyi hizmeti vermesidir. Günümüz şartlarında böyle bir klima teknik servis bulmak çok kolay değildir. Ancak iyi bir teknik servis arayışında olan bireyler hiç düşünmeden Okmeydanı Arçelik klima servise güvenebilirler. Yıllardır hizmet veren bu teknik servis müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutar. En uygun fiyatlar ile en iyi hizmeti vermeye çalışır. Bu nedenle de yıllardır en çok tercih edilen teknik servislerden olmuştur.

Okmeydanı Arçelik klima servisi, bir çok klima markasına ve klima tipine klima servisi, klima tamiri, klima bakımı ve klima montajı hizmeti vermektedir.

Okmeydanı Arçelik klima servisinden yardım alınması gerektiği durumlarda ilk bakılması gereken müşteri memnuniyeti ilkesidir. Bir teknik servis müşteri memnuniyetini ne kadar önemsiyorsa işinde de o kadar titiz davranarak iyi işler yapmaya çalışır.

Randevu sürecin başlangıcıdır. Randevudan sonra ise teknik servis eve gelerek makineyi inceler. Aksaklıkların nedenlerini belirler. Buna bağlı bir tamir planı oluşturulur ve gerekirse teknik servis makineyi alarak kendi yerinde tamir eder.

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü 08:30 ile 18:30 saatleri arasında Okmeydanı Arçelik klima servisi aranarak randevu alınabilir.

Okmeydanı Arçelik klima montajı servisi

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Arçelik klima montaj işlemi alanında uzman servislerce yapılmalıdır.

Okmeydanı Arçelik klima montajı ücreti

Okmeydanı Arçelik klima montajı servisi, isterseniz ücretsiz olarak klima montaj keşfi yapar, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

Okmeydanı Arçelik klima montajı servisi, klima montaj keşfi sonucu klimanın iç ve dış ünitesinin takılacağı yerler ve tesisat uzunluğu tespit eder. Bu sayede klima montaj fiyatı belli olur.

Okmeydanı Arçelik klima sökme ücreti

Okmeydanı Arçelik klima servisi klima montaj ve demontaj işlemleri için tek ücret almaktadır. Baştan anlaşma yapılmadığı durumlarda, sadece klima sökme ve sadece montaj işlemleri için ayrı ayrı ücret alınmaktadır.

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.
 • İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.
 • Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.
 • Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.
 • Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.
 • Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.
 • Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir.

 • Ayrıca:
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.
 • Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • * Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Okmeydanı Arçelik klima bakımı

Okmeydanı Arçelik klima servisi, Okmeydanı ve yakın semtler için Arçelik marka salon tipi klimalar, Arçelik kaset tipi split klimalar, Arçelik gizli tavan tipi split klimalar, Arçelik multi split klimalar, Arçelik Inverter klimalar için bakım hizmeti vermektedir.

Arçelik klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Arçelik klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Okmeydanı Arçelik klima bakım ücreti

Güncel klima bakım fiyatlarını öğrenmek için 0212 296 35 41 numaralı telefondan servisimizi arayabilirsiniz. Birden fazla cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 (üç) ve üzeri cihazlarınızın montaj, bakım ve sökümlerin de özel iskontolar yapılmaktadır.

Okmeydanı Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;