Arçelik Kombi Servisi

Okmeydanı Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
514 Kere Okundu
Şişli Arçelik Kombi Servisi

Okmeydanı Arçelik Kombi Servisi, Okmeydanı ilçesi ve semtlerinde kombileri kış sezonunun çetin soğuklarına hazırlıyor. Hızlı ve güvenilir hizmet ilkesi ile çalışmalarını sürdüren firma, bakım servisi için kullandığı parçalarda garantili ürünler kullanarak, gün geçtikçe müşteri portföyünü zenginleştiriyor. Arçelik Kombi Servisi, hizmet verdiği geniş marka skalası ve deneyimli teknik personeli ile başarılı çalışmalara imza atıyor.

Uzmanlığı; kombi tamir, kombi bakım, kombi onarım, kombi arıza ve petek temizleme hizmeti sunmak olan Okmeydanı Arçelik Kombi Servisi’nin çağrı merkezine; 0212 296 35 41 numaralı telefonlardan ulaşabilir, istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz; Arçelik kombi servis hizmeti ödemeleri içim; kredi kartıyla ödeme veya peşin ödeme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Okmeydanı Arçelik Kombi Bakımı

Bir dünya markası olan Arçelik, ısıtma cihazları sektöründe de başarılı işlere imza atıyor. Arçelik marka kombinizden en uygun şekilde faydalanmak ve en üstün performansı almak içim yıllık kontrollerini düzenli olarak yaptırmanız gerekiyor. Bu kontrollerde brülör kontrolü ve temizliği, filtre temizliği, gaz ayarları kontrolü, devre elemanları kontrolü gibi bakım işlemleri yapılıyor. Tüm bu gözden geçirmelerin ardından petek temizliğini de unutmamak gerekiyor. Temiz petekler kolay ve aynı oranda ısınıyor. Düşük derecelerde yüksek verim alınıyor. Tüm bunlara bağlı olarak da ısınma maliyetleriniz düşerken, konforunuz ve güvenliğiniz artıyor. Kış mevsimi bir keyfe dönüşüyor.

Okmeydanı Arçelik Kombi bakımında hangi işlemler yapılmaktadır?

  • Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
  • Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.
  • Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.
  • Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.
  • Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
  • Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.
  • Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.
  • Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Okmeydanı Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Okmeydanı Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Petek Bakımı

Okmeydanı Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Okmeydanı Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Okmeydanı Petek Bakımı Ücreti

Okmeydanı Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Okmeydanı Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;