Arçelik Kombi Servisi

Osmanbey Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
520 Kere Okundu
Şişli Arçelik Kombi Servisi

Osmanbey Arçelik kombi servisi, uzun yılların birikim ve tecrübesini deneyimli teknisyenleri aracılığıyla müşterilerine sunarak fark yaratıyor. Arçelik marka kombi dahil olmak üzere, farklı bir çok marka için servis sunan Osmanbey kombi servisi, Osmanbey’a ve yakınındaki semtlere hizmet götürüyor. Garantili parça hizmeti sunan kombi servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma disiplini ile kaliteli bir duruşa imza atıyor.

Kombi bakım ve onarım servisi, arıza ve petek temizleme gereksinimleriniz için, Osmanbey Arçelik kombi servisini arayabilirsiniz. 0212 296 35 41 numaralı telefonları arayarak çağrı merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Arçelik kombi servis hizmeti için ödemeleri, dilerseniz peşin, dilerseniz kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Osmanbey Arçelik Kombi Bakımı

Kombi teknolojisinin güçlü ve güvenilir tasarımı Arçelik kombiler, kullanıcılarına güvenli ve konforlu zamanlar vadediyor. Bu cihazların uzun yıllar boyunca sağlıklı performans göstermesi, ani arızalarla ve sevimsiz sürprizlerle karşılaşılmaması için yıllık bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekiyor. Bakım; sistem kontrolü, kireçlenmiş parçaların temizlenmesi, onarımı ya da değişimi, kalibrasyon ve ölçüm gibi işlemlerden oluşuyor. Bakımı yapılmış kombilerden tam anlamıyla performans alabilmek içinse, peteklerin temiz olduğundan emin olmak gerekiyor. Temiz petekler arasında ısı farklılıkları olmuyor. Böylelikle düşük derecelerde çalıştırılan cihazlardan daha yüksek ısı almak mümkün oluyor, ısınma maliyetleri azalıyor.

Osmanbey Arçelik Kombi bakımında hangi işlemler yapılmaktadır?

  • Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
  • Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.
  • Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.
  • Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.
  • Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
  • Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.
  • Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.
  • Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Osmanbey Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Osmanbey Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Petek Bakımı

Osmanbey Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Osmanbey Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Osmanbey Petek Bakımı Ücreti

Osmanbey Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Osmanbey Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;