Arçelik Kombi Servisi

Pangaltı Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
456 Kere Okundu
Şişli Arçelik Kombi Servisi

Güvenli ve verimli ısıtma söz konusu olduğunda; cihazların düzenli bakımı önem kazanıyor. Pangaltı Arçelik kombi servisi, güvenli ve verimli cihazlar için garantili parça hizmeti ile müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Arçelik marka dahil olmak üzere pek çok marka için servis sağlayan Pangaltı Arçelik kombi servisi, deneyimli teknik ekibiyle birlikte Pangaltı ve çevresinde çalışmalarını başarıyla gerçekleştiriyor.

Pangaltı Arçelik kombi servisini; kombi bakım ve onarım servisi, arıza ve petek temizleme gereksinimleriniz için arayabilirsiniz. 0212 296 35 41 numaralı telefondan çağrı merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Servis hizmeti için ödemeleri; peşin ödeme ve kredi kartıyla ödeme seçeneklerini kullanarak yapabilirsiniz.

Pangaltı Arçelik Kombi Bakımı

Kombinin kaliteli markası Arçelik; tüketici dostu cihazlar üretiyor. Isı verimliliği yüksek olan bu kombilerin yaşattığı konfor düzeyini düşürmemek ve cihazın uzun ömürlülüğünü garantilemek için düzenli bakım yaptırmak ve petek temizliğini önemsemek gerekiyor. Filtre temizliği, gaz ayarlama kontrolü, brülör temizliği gibi işlemler bakım servisinin aşamalarını oluşturuyor. Cihaz bakımından tam kapasite fayda sağlamak için petek temizliği adımına da zaman ayırmak gerekiyor. Böylelikle düşük kapasitelerde çalışan kombinizden yüksek performans almak, bütün petekleri eşit oranlarda ısıtmak mümkün oluyor. Bu bakım aşamalarının ardından, azalmış ısıtma maliyetleri, konfor ve sağlıklı zamanlar sizlerin oluyor.

Pangaltı Arçelik Kombi bakımında hangi işlemler yapılmaktadır?

  • Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
  • Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.
  • Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.
  • Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.
  • Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
  • Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.
  • Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.
  • Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Pangaltı Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Pangaltı Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Petek Bakımı

Pangaltı Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Pangaltı Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Pangaltı Petek Bakımı Ücreti

Pangaltı Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Pangaltı Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;