Arçelik Klima Servisi

Sarıyer Arçelik Klima servisi

0212 296 35 41
1189 Kere Okundu
Sarıyer Arçelik Klima Servisi

Sarıyer Arçelik teknik servis hizmeti sağlayan firmamız, müşterilerinin ayrı bir değer olduğunu kabul eder ve kurumsal kültürünün önemli bir parçası olarak görür. Klima tamir servisi olarak yapımız içinde, işveren ve iş görenlerin memnuniyetinin, modern yönetim yaklaşımını, verimliliği ve birlikteliği olumlu yönde etkilediğini biliriz.

Arçelik servisi vermiş olduğumuz hizmet ile klima bakım, onarım, tesisat, yer değişiminde uygulanması gereken prosedürlerle ve yaratıcı çözümlerle; soruna uygun metodlar kullanarak işlemlerin hızla çözümşenmesini amaçlarız.

Arçelik servisi en başta klima tamir servis olarak siz müşterilerimizin klimalarda karşılaştıkları sorunlarda dayanıklılığı garanti ederek çözüm getiriyor. Teknik servisimiz klima servis sektöründe, yaratıcı kimliği ile klima yedek parça, satış sonrası garantisi bitmiş cihazlar için destek hizmetleri vermekteyiz. Ve yine biz sınırlarımızı devamlı olarak genişleyen müşteri ağımızın talepleri doğrultusunda sorununların çözümlerine odaklanmış hizmet kalitesi.

Sarıyer Arçelik Servisi hizmetleri;

Sarıyer bölgesinde servis veren araçlarımız ayrıca şu noktalara da servis hizmeti vermektedir.