Arçelik Kombi Servisi

Taksim Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
476 Kere Okundu
Beyoğlu Arçelik Kombi Servisi

Hızlı ve güvenli hizmet anlayışı ile çalışan Taksim Arçelik kombi servisi, garantili parçalarla çalışmalarını yürütüyor. Arçelik markanın yanında oldukça geniş bir marka portföyünün servis ihtiyaçlarına cevap veriyor. Taksim ve semtlerinde deneyimli kadrosu ve uzun yılların kazandırdığı tecrübesi ile gittikçe artan bir müşteri ağına ulaşıyor.

Taksim Arçelik kombi servisi çağrı merkezine; 0212 296 35 41’den ulaşabilir, ödemeler için; kredi kartıyla ya da peşin ödeme seçeneklerini kullanabilir, tamir, kombi bakım, onarım, arıza ve petek temizleme hizmetleri hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Taksim Arçelik Kombi Bakımı

Isıtma sektöründe adından söz ettiren marka, bütçenize uygun kaliteli cihazlar tasarlıyor. Düşük enerji tüketimi için kullanışlı teknolojiler geliştiren firma, kullanıcılarına verimli çözümler sunuyor. Firmanın bu kaliteli tasarımları, tüm ısıtma sistemlerinde olduğu gibi kullanıcıya uzun yıllar yüksek performanslı cihazlar vadediyor. Fakat kaliteli ve düşük maliyetli ısınma için tasarım önemli olduğu kadar, ikinci adımda bakımın önemi devreye giriyor. Yüksek ve verimli teknolojilerin devamlılığı yıllık bakım ve kontrollerin düzenli olarak yapılması ile mümkün oluyor. Bu bakım ve kontrollerin içinde petek temizliği de yer alıyor. Yüksek verimlilik, kaliteli bir cihazla birlikte temiz petekleri gerektiriyor. Bakım ve kontroller aksatılmadan yapıldığında düşük maliyetli ısınma, güven ve konfor garantileniyor. Cihazınız uzun yıllar sorun çıkarmadan size hizmet sunmaya devam ediyor.

Taksim Arçelik Kombi bakımında hangi işlemler yapılmaktadır?

  • Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
  • Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.
  • Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.
  • Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.
  • Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
  • Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.
  • Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.
  • Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Taksim Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Taksim Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Petek Bakımı

Taksim Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Taksim Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Taksim Petek Bakımı Ücreti

Taksim Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Taksim Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;