Arçelik Kombi Servisi

Tophane Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
396 Kere Okundu
Beyoğlu Arçelik Kombi Servisi

Tasarruf ve konfor için periyodik kombi bakımlarını alışkanlık haline getirmek gerekiyor. Tophane Arçelik kombi servisi, Tophane ve semtlerinde, kombi kullanıcılarının sorunlarını çözerken bu önemli ayrıntıyı müşterilerine sürekli hatırlatıyor. Hızlı ve tam çözüm anlayışı ile çalışan ve pek çok marka için net çözümler sunan Arçelik kombi servisi, çalışmaları için garantili parçaları tercih ediyor.

Bakım işleri ve arıza çözümleri için; 0212 296 35 41 numaralı telefondan çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Arçelik kombi servisini; tamir, bakım, onarım, arıza ve petek temizleme gibi gereksinimleriniz için hemen arayabilirsiniz, Ödemelerinizde; kredi kartı ya da peşin ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Tophane Arçelik Kombi Bakım

Arçelik ısıtma sistemleri sektöründe kaliteli tasarımlara imza atıyor. Konforlu ve ekonomik zamanlar vadeden kombileri ile sağlığınızı güveninizi garanti altına alıyor. Güvenli kombiler için düzenli yıllık bakım işleminin önemi göz ardı edilemiyor. Sadece bunun için değil tasarruflu kullanımlar için de bu bakımların rutin olarak yaptırılması gerekiyor. Petek temizliği de bu bakımların diğer önemli ayağını oluşturuyor. Tam ısınma performansı kombinin tasarruflu ve verimli kullanımı bu iki bakımın yapılması ile mümkün oluyor. Böylelikle tüm yılı, özellikle kış aylarınızı, arızalardan uzak sorunsuz yaşamanız mümkün oluyor.

Tophane Arçelik Kombi bakımında hangi işlemler yapılmaktadır?

  • Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
  • Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.
  • Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.
  • Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.
  • Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
  • Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.
  • Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.
  • Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Tophane Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Tophane Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Petek Bakımı

Tophane Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Tophane Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Tophane Petek Bakımı Ücreti

Tophane Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Tophane Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;