Arçelik Kombi Servisi

Topkapı Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
445 Kere Okundu
Fatih Arçelik Kombi Servisi

Topkapı Arçelik kombi servisi, bir çok kombi markası için Topkapı ve yakın semtlere servis hizmetini parça garantili olarak sunmaktadır. Topkapı semtinde oturuyor ve Arçelik kombi servisi istiyorsanız 0212 296 35 41 numaralı telefondan çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Kombi arızalarında, bakım ve onarım işlemlerinde, petek temizliği gerektiğinde Topkapı Arçelik kombi servisini arayabilirsiniz. Ödemelerinizi peşin yada kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Topkapı Arçelik kombi bakımı

Her cihazda olduğu gibi kombilerdede belirli periyotlarla bakım ve kontrol gerekmektedir. Belirli süreler sonunda kombilerin içinde oluşabilen toz, kireçlenme ve birikintilerin temizlenmesi, cihazın içindeki parçaların sağlıklı bir şekilde çalışıp çalışmadığı kontrol edilmesi, kalibrasyon yapılması ve test edilmesi gerekmektedir. Aynı şekilde uzun süre kullanılmayan cihazlarında kontrolden geçirilmesi lazımdır.

Kombilerin sağlıklı ve performanslı bir şekilde çalışması için her yıl düzenli olarak bakım işlemi gerçekleştirilmelidir.

Topkapı Arçelik Kombi bakımında hangi işlemler yapılmaktadır?

  • Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
  • Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.
  • Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.
  • Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.
  • Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
  • Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.
  • Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.
  • Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Topkapı Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Topkapı Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Topkapı Kombi Servisi ile Petek Bakımı

Topkapı Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Topkapı Kombi Servisince Yapılan Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Topkapı Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Topkapı Kombi Servisi Petek Bakımı Ücreti

Topkapı Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Topkapı Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;