Arçelik Kombi Servisi

Unkapanı Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
451 Kere Okundu
Fatih Arçelik Kombi Servisi

Unkapanı Arçelik kombi servisi, mobil servis araçları ile haftanın 6 günü servis hizmeti sunmaktadır. Verilen hizmetler 1 yıl işçilik parça garantisi ile gerçekleştirilir. Kredi kartı veya peşin ödeme olanağı sunan Unkapanı Arçelik kombi servisi, kombi arıza onarımı konusunda 20 yıla yakın tecrübesiyle hizmet vermektedir. Arçelik kombilerin her türlü sorun, arıza ve ve bakımını kaliteli şekilde tamamlayıp, güvenilir servis hizmeti sunar. Arçelik markalı kombilerin bakımı yapıldığı gibi, istenirse profesyonel cihazlarla ekstra ücretle petek temizliği de yapılmaktadır.

Unkapanı Arçelik kombi bakımı

Yılda bir kez bakımı yapılmış bir kombi ile yakıt sarfiyatı önemli ölçüde düşürülmektedir. Arçelik kombilerin doğru kullanımı için cihazın sıcaklık ayarı değil oda sıcaklığı önemlidir. Normal bir oda sıcaklığı ortalama 20 derece kabul edilir. Burada dikkat edilmesi gereken oda sıcaklığının 20 derecede tutabilmek ve kombininde 50 ile 60 derece arasında çalışacak şekilde ayarlanmasıdır. 60 derece üzerinde kullanılan cihazların daha fazla yakıt harcadığı görülmüştür. Oda sıcaklığının sürekli 20 derecede tutabilmesi için ayarlama yapılmalıdır. Bu değerin üzerindeki her 1 derece ısı artışı yakıt tüketiminde % 6’lık bir artışa neden olmaktadır.

Unkapanı Arçelik kombi servisi, kombi tamiri, bakım ve petek temizliği işlemlerini kaliteli ve hesaplı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Unkapanı Arçelik Kombi bakımında hangi işlemler yapılmaktadır?

  • Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
  • Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.
  • Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.
  • Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.
  • Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
  • Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.
  • Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.
  • Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Unkapanı Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Unkapanı Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Unkapanı Kombi Servisi ile Petek Bakımı

Unkapanı Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Unkapanı Kombi Servisince Yapılan Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Unkapanı Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Unkapanı Kombi Servisi Petek Bakımı Ücreti

Unkapanı Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Unkapanı Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;