Arçelik Kombi Servisi

Balmumcu Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
726 Kere Okundu
Beşiktaş Arçelik Kombi Servisi

Balmumcu Arçelik kombi servisi hizmetlerini Beşiktaş semtine hizmet veren gezici servis araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Yaşamımızı kolaylaştıran, özellikle kış ayların da rahat bir şekilde ısınmamızı sağlayan kombi cihazları arızalandığı durumlarda büyük sıkıntı yaşamakta, sorunun kısa sürede giderilmesini gerekmektedir. Balmumcu Arçelik kombi servisimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve hızlı servis hizmeti sunmaktadır.

Balmumcu Arçelik kombi servisi için çağrı merkezimize servis kaydı yaptırdıktan çok kısa süre sonra gezici servis aracımız ile hafta içi ve cumartesi günleri 08:30 - 18:30 saatleri arasında sizlere ulaşmaktayız. Alanında uzman, iş disiplin ve ahlakına sahip, vizyon sahibi, genç ve dinamik teknisyen kadrosundan oluşan servisimiz işleminizi sorunsuz olarak sonuçlandırmakta, daha sonra aynı arıza (1) yıl içinde tekrar meydana gelirse sorunu ücretsiz olarak çözümlemektedir.

Müşteri memnuniyetini kazanmayı en önemli prensibi olarak benimseyen servisimiz Balmumcu Arçelik kombi servisi bunu hak edebilmek için kurulduğu ilk günden itibaren canla başla çalışmaktadır. Bir teknik servisin en çok önem vermesi gereken zamanlama konusunda da çok hassas olan ve çağrı merkezimize servis isteğinde bulunduğunuz gün içinde sizlere ulaşmaktadır.

İşlem esnasında gerekli olabilecek tüm teknik malzemeleri içinde barındıran gezici servis aracımız ile siz değerli müşterilerimize haftanın 6 günü hizmet sunmaktadır. Balmumcu Arçelik kombi servisi iletişim numarası 0212 296 35 41

Balmumcu Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;