Arçelik Kombi Servisi

Hasköy Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
437 Kere Okundu
Beyoğlu Arçelik Kombi Servisi

Hasköy Arçelik kombi servisi, profesyonel teknik servisi ile kaliteli ve hızlı şekilde kombi problemlerini çözmektedir.

Kış aylarında kombiniz arızalanmadan, kombide herhangi bir problem olup olmadığını öğrenilmelidir. Hasköy Arçelik kombi servisi, kombi arızalarının oluşmaması ve daha büyük sorunlara yol açmaması için, hızlı bir şekilde çözüm üreterek deneyimli ekibi ile hizmet sunmaktadır. Firmamızdan Hasköy bölgesi Arçelik kombi servisi, teknik servis talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi için 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezini aramanız yeterlidir. Firmamız tarafından tamiri yapılan arızalar ve değiştirilmiş parçalar 1 yıl boyunca garanti kapsamı altındadır.

Hasköy Arçelik kombi bakımı

Her cihazda olduğu gibi kombilerinde belirli aralıklarla bakımı ve kontrolü gerekmektedir. Havada bulunan toz ve partiküller zamanla kombinin çeşitli parçalarında birikir ve ısıya maruz kalarak bulunduğu yere yapışarak, parçanın işlevlerini engeller. Kontrolü ve bakımı yapılmayan bu parçalar zamanla bozularak daha büyük arızalara neden olur. Bu nedenle kombilerin düzenli olarak bakım yapılmasını Hasköy Arçelik kombi bakım servisi tavsiye eder.

Hasköy Arçelik Kombi bakımında hangi işlemler yapılmaktadır?

  • Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
  • Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.
  • Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.
  • Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.
  • Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
  • Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.
  • Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.
  • Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Hasköy Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Hasköy Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Hasköy Kombi Servisi ile Petek Bakımı

Hasköy Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Hasköy Kombi Servisince Yapılan Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Hasköy Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Hasköy Kombi Servisi Petek Bakımı Ücreti

Hasköy Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Hasköy Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;