Arçelik Klima Servisi

Levazım Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
490 Kere Okundu
Beşiktaş Arçelik Klima Servisi

Levazım Arçelik klima servisi teknisyenleri klima bakımı, klima montajı ve klima tamiri hizmetlerini hızlı ve hesaplı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Klima servis ekibi klima arıza veya bakım talebinde bulunan müşterilere aynı gün içerisinde klima servis hizmeti sunacaktır. Arçelik klima servisi yoğun klima bakımı veya arızaları talebi ile bir sonraki güne sarkabilmektedir.

Levazım Arçelik klima servisi olarak hizmet sunduğu müşterilere cihazlarında uygulanan işlemler için 1 yıl süre ile geçerli olmak üzere garantisi sunar. Arçelik klimanızın tüm bakım ve onarım işlemlerini yaparken cihazınızın uzun ömürlü kullanımı için gerekli adımları uygulamaktadırlar. Levazım Arçelik klima servisi bakım işlemlerini yaz aylarında veya kış mevsimi başlangıcında yaptırmanızın en doğru zaman tercihi olduğunu söylemektedir.

Levazım Arçelik klima Servis ekibi olarak sizlere klimanızın yıllık bakımlarını performans ve kullanım açısından uzun yıllar dayanması için tavsiye ederiz. Bakım yaptırılan cihazlar büyük maliyetli arızalar çıkarma oranını olabildiğince en aza düşürür. Elektronik cihazların zamanla aşınma, yıpranma ve diğer sebeplerden dolayı çalışma fonksiyonlarının verimsizleşmesi bakım ihtiyacını veya parça değişimini gerektirebilir. Arçelik klimanızı sağlıklı kullanabilmek için Levazım Arçelik klima servisi ekibinden bakım veya onarım talebinde bulunabilirsiniz. Sizler için uygun fiyat anlayışını benimseyen firma, toplu cihazlarda da fiyat çalışması yapar.

Levazım Arçelik klima montajı servisi

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Arçelik klima montaj işlemi alanında uzman servislerce yapılmalıdır.

Levazım Arçelik klima montajı ücreti

Levazım Arçelik klima montajı servisi, isterseniz ücretsiz olarak klima montaj keşfi yapar, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

Levazım Arçelik klima montajı servisi, klima montaj keşfi sonucu klimanın iç ve dış ünitesinin takılacağı yerler ve tesisat uzunluğu tespit eder. Bu sayede klima montaj fiyatı belli olur.

Levazım Arçelik klima sökme ücreti

Levazım Arçelik klima servisi klima montaj ve demontaj işlemleri için tek ücret almaktadır. Baştan anlaşma yapılmadığı durumlarda, sadece klima sökme ve sadece montaj işlemleri için ayrı ayrı ücret alınmaktadır.

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.
 • İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.
 • Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.
 • Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.
 • Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.
 • Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.
 • Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir.

 • Ayrıca:
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.
 • Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • * Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Levazım Arçelik klima bakımı

Levazım Arçelik klima servisi, Levazım ve yakın semtler için Arçelik marka salon tipi klimalar, Arçelik kaset tipi split klimalar, Arçelik gizli tavan tipi split klimalar, Arçelik multi split klimalar, Arçelik Inverter klimalar için bakım hizmeti vermektedir.

Arçelik klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Arçelik klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Levazım Arçelik klima bakım ücreti

Güncel klima bakım fiyatlarını öğrenmek için 0212 296 35 41 numaralı telefondan servisimizi arayabilirsiniz. Birden fazla cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 (üç) ve üzeri cihazlarınızın montaj, bakım ve sökümlerin de özel iskontolar yapılmaktadır.

Levazım Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;