Arçelik Klima Servisi

Maslak Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
449 Kere Okundu
Şişli Arçelik Klima Servisi

Maslak Arçelik klima servisi öncelikli hizmetleri arasında yer alan klima bakımı, klima tamiri, klima montajı ve klima sökme işlemlerini gerçekleştirmek adına hizmet vermektedir.

Maslak Arçelik klima servisi de oldukça uygun fiyatlar ile hizmet veren müşteri dostu bir teknik servistir. Bu teknik servis en doğru tespiti yaparak bu doğrultuda bir tamir planı hazırlar. İşlerinde uzman olduklarından dolayı daima doğru tespit yaparlar ve gereksiz tamir işlerini müşteriye sunmazlar.

Klima Servisi Tercihi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özel Arçelik klima servisi seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken şeylerin başında profesyonel hizmet gelmektedir. İşini ciddiye alan, problemin tespitinden tamirine kadar her süreçte titizlikle çalışan bir teknik servis arayışında olan bireyler Maslak Arçelik klima servisinden yardım alabilir.

Maslak Arçelik klima servisinde hizmet süreçleri nasıldır?

Hizmet sürecinin başlangıcı randevu ile olmaktadır. Randevudan sonra servis eve gelerek arızalı klimayı inceler. Arızayı belirleyerek onarıma başlar. Bu onarımda evde olabileceği gibi teknik servisin atölyesine de taşınabilir. Burada önemli olan klimadaki arızanın büyüklüğüdür. Arıza büyükse onarım biraz daha fazla sürmektedir.

Maslak Arçelik klima montajı servisi

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Arçelik klima montaj işlemi alanında uzman servislerce yapılmalıdır.

Maslak Arçelik klima montajı ücreti

Maslak Arçelik klima montajı servisi, isterseniz ücretsiz olarak klima montaj keşfi yapar, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

Maslak Arçelik klima montajı servisi, klima montaj keşfi sonucu klimanın iç ve dış ünitesinin takılacağı yerler ve tesisat uzunluğu tespit eder. Bu sayede klima montaj fiyatı belli olur.

Maslak Arçelik klima sökme ücreti

Maslak Arçelik klima servisi klima montaj ve demontaj işlemleri için tek ücret almaktadır. Baştan anlaşma yapılmadığı durumlarda, sadece klima sökme ve sadece montaj işlemleri için ayrı ayrı ücret alınmaktadır.

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.
 • İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.
 • Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.
 • Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.
 • Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.
 • Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.
 • Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir.

 • Ayrıca:
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.
 • Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • * Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Maslak Arçelik klima bakımı

Maslak Arçelik klima servisi, Maslak ve yakın semtler için Arçelik marka salon tipi klimalar, Arçelik kaset tipi split klimalar, Arçelik gizli tavan tipi split klimalar, Arçelik multi split klimalar, Arçelik Inverter klimalar için bakım hizmeti vermektedir.

Arçelik klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Arçelik klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Maslak Arçelik klima bakım ücreti

Güncel klima bakım fiyatlarını öğrenmek için 0212 296 35 41 numaralı telefondan servisimizi arayabilirsiniz. Birden fazla cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 (üç) ve üzeri cihazlarınızın montaj, bakım ve sökümlerin de özel iskontolar yapılmaktadır.

Maslak Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;