Arçelik Kombi Servisi

Ortaköy Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
504 Kere Okundu
Beşiktaş Arçelik Kombi Servisi

Ortaköy Arçelik kombi servisi, İstanbul Avrupa Yakası’nın en yüksek nüfus yoğunluğuna sahip ilçelerinden Beşiktaş ve çevresinde hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteli ve hızlı servis anlayışı ile gün geçtikçe müşteri portföyüne yenilerini ekleyen firma, uzman ve deneyimli teknik personeli ile pek çok markaya verdiği kombi bakım hizmetini başarıyla sürdürüyor. Beşiktaş Arçelik kombi servisi, güvenilir hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor. Çalışmalarında bakımı yaptığı kombiler için parça garantisi de vererek fark yaratmaya devam ediyor.

Kombi tamir, kombi bakım, kombi onarım, kombi arıza ve petek temizleme servisinde uzmanlaşan Ortaköy Arçelik kombi servisinin çağrı merkezine ulaşabilir, istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Arçelik kombi servis hizmeti ödemeleri içim; kredi kartıyla ödeme veya peşin ödeme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Ortaköy Arçelik Kombi Bakımı

Isıtma sektörünün dev markalarından biri olan Arçelik kombi ile kış mevsimi konfor ve keyif içinde yaşanıyor. Bu kaliteli markadan uzun bir süre yüksek verim almak için yıllık bakımlarına ve petek temizliği konusuna dikkat etmek gerekiyor. Bakım hizmeti; brülör kontrolü ve temizliği, filtre temizliği, gaz ayarları kontrolü, devre elemanları kontrolü gibi işlemleri kapsıyor. Bakımları düzenli yapılan kombi ve petekleriniz sizi abartılı faturalar ödemekten, sevimsiz sürprizlerle karşılaşmaktan koruyor. Dolayısıyla; soğuk kış sezonunu konfor ve güven içerisinde geçirmenizi olanaklı kılıyor.

Ortaköy Arçelik Kombi bakımında hangi işlemler yapılmaktadır?

  • Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
  • Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.
  • Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.
  • Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.
  • Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
  • Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.
  • Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.
  • Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Ortaköy Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Ortaköy Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Ortaköy Arçelik Kombi Servisi Petek Bakımı

Ortaköy Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Ortaköy Arçelik Kombi Servisi Tarafından Gerçekleştirilen Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Ortaköy Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Ortaköy Arçelik Kombi Servisi Petek Bakımı Ücreti

Ortaköy Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Ortaköy Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;