Arçelik Klima Servisi

Sultanahmet Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
497 Kere Okundu
Fatih Arçelik Klima Servisi

Klimalarda Sultanahmet Arçelik klima servisi, çağrı merkezinin yıllar boyunca oluşturduğu veriler karşılaştırıldığında, en sık karşılaşılan hizmet taleplerinin, kullanım ve kurulum hataları ile şebeke gerilim sorunlarından kaynaklandığı tespit edilmiştir. Bu sebeple kullanılan klimaların doğru, standart ve aynı zamanda elektronik cihazların oluşturacağı elektrik yükünü karşılayabilecek kapasite de düzenlenmiş bir elektrik şebekesine sahip olunmasını zorunlu kılar.

Elektrik şebekesinin topraklı olmaması, yeterli gerilim özelliklerine sahip olmaması, klimalarda çeşitli sorunların ortaya çıkmasına neden olabileceği gibi, elektrik çarpması ve yangın gibi yaşamsal risklerinide ortaya çıkmasına neden olabilir. Elektrik şebekenizin yeterli ve standart gerilim özelliklerine, topraklı olup olmamasına yüksek dikkat gösterilmesi, oluşabilecek her türlü sorunun önlenmesini sağlar.

Sultanahmet Arçelik klima servisi, 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezi, pazartesiden cumartesi gününe kadar 08:30 ile 18:30 saatleri arasında sunduğu hizmetleriyle, oluşan tüm sorunlarınızı yerinde çözebilecek şekilde özel bir hizmet yapılanmasına sahiptir. İhtiyacınız olan tüm klima servisi, klima onarımı, klima montajı ve bakım hizmetlerini, en kısa süreler içerisinde yerinde sağlayabilecek şekilde yapılandırılmış olan mobil ünitelerimiz, yaşam kalitenizde yaşanacak olumsuzlukların önüne en hızlı şekilde geçerek, yaşam standartlarınıza katkı sağlamaya üstün bir başarıyla devam etmektedir.

Sultanahmet Arçelik klima montajı servisi

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Arçelik klima montaj işlemi alanında uzman servislerce yapılmalıdır.

Sultanahmet Arçelik klima montajı ücreti

Sultanahmet Arçelik klima montajı servisi, isterseniz ücretsiz olarak klima montaj keşfi yapar, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

Sultanahmet Arçelik klima montajı servisi, klima montaj keşfi sonucu klimanın iç ve dış ünitesinin takılacağı yerler ve tesisat uzunluğu tespit eder. Bu sayede klima montaj fiyatı belli olur.

Sultanahmet Arçelik klima sökme ücreti

Sultanahmet Arçelik klima servisi klima montaj ve demontaj işlemleri için tek ücret almaktadır. Baştan anlaşma yapılmadığı durumlarda, sadece klima sökme ve sadece montaj işlemleri için ayrı ayrı ücret alınmaktadır.

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.
 • İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.
 • Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.
 • Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.
 • Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.
 • Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.
 • Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir.

 • Ayrıca:
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.
 • Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • * Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Sultanahmet Arçelik klima bakımı

Sultanahmet Arçelik klima servisi, Sultanahmet ve yakın semtler için Arçelik marka salon tipi klimalar, Arçelik kaset tipi split klimalar, Arçelik gizli tavan tipi split klimalar, Arçelik multi split klimalar, Arçelik Inverter klimalar için bakım hizmeti vermektedir.

Arçelik klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Arçelik klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Sultanahmet Arçelik klima bakım ücreti

Güncel klima bakım fiyatlarını öğrenmek için 0212 296 35 41 numaralı telefondan servisimizi arayabilirsiniz. Birden fazla cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 (üç) ve üzeri cihazlarınızın montaj, bakım ve sökümlerin de özel iskontolar yapılmaktadır.

Sultanahmet Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;