Arçelik Kombi Servisi

Yeniköy Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
444 Kere Okundu
Sarıyer Arçelik Kombi Servisi

Yeniköy Arçelik Kombi Servisi, kaliteli ve hızlı servis ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını başarıyla bir araya getiriyor. Aynı zamanda geniş bir marka skalasına hizmet sunan Yeniköy kombi servisi uzun yıllara dayanan tecrübesiyle müşteri ağını her geçen gün daha da genişletiyor. Yeniköy ve çevresinde garantili parça servisi sunan Yeniköy Arçelik kombi servisi güvenilir hizmet anlayışıyla hareket ediyor.

Yeniköy kombi servisi için; 0212 296 35 41 numaralı telefonu arayıp, çağrı merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Arçelik kombi servis hizmeti için ödemelerinizde peşin ya da kredi kartıyla ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kombi bakım, onarım, arıza ve petek temizleme servisi gibi işlemler Kombi Servisi’nin bakım işleri arasında yer alıyor.

Yeniköy Arçelik Kombi Bakımı

Türkiye’nin eski ve kaliteli markalarından biri olan Arçelik ısıtma sistemleri kullanıcısına kaliteli ürünler sunmaya devam ediyor. Konforunuz ve sağlığınız için aldığınız bu kaliteli marka ürünlerinin uzun süre yüksek performans sergilemesi için bakım ve onarım işlemlerine önem verilmesini salık veriyor. Yıllık bakımların kesinlikle bir rutin halini alması gerekiyor. Bu bakımlar, filtre temizliği, emniyet donanım kontrolü, ölçme, ayarlama, temizlik veya gereken parçaların değişim ve tamirini içeriyor. Kombi bakım rutinini gerçekleştirdikten sonra petek temizliğini yaptırmanız gerekiyor. Petek temizliği yaptırılmazsa kombi bakımından beklediğiniz performansı alamayacak olmanız kesin sonuçlar arasında yer alıyor. Tabi maddi açıdan kayıplar da bu olası sonuçlara eklenerek can sıkıcı tabloyu daha da büyütüyor.

Yeniköy Arçelik Kombi bakımında hangi işlemler yapılmaktadır?

  • Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
  • Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.
  • Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.
  • Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.
  • Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
  • Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.
  • Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.
  • Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Yeniköy Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Yeniköy Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Petek Bakımı

Yeniköy Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Yeniköy Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Yeniköy Petek Bakımı Ücreti

Yeniköy Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Yeniköy Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;