Arçelik Klima Servisi

Zekeriyaköy Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
498 Kere Okundu
Sarıyer Arçelik Klima Servisi

Firmamız Zekeriyaköy bölgesine yıllara dayalı servis hizmeti vermektedir. Zekeriyaköy Arçelik klima servisi tecrübeli ustaları ile hızlı ve güvenilir klima servis hizmetlerini sunmak için var gücüyle çalışmaktadır. Zekeriyaköy Arçelik klima servisi, Zekeriyaköy bölgesindeki tüm klima markalarına verimli sonuçlar almanızı sağlayacak hizmetler vermektedir.

Zekeriyaköy Arçelik klima servisinden tamir, bakım, montaj gibi bir servis talebi etmiş olduğunuzda size en kısa sürede servis olanağı sağlamaktayız. Zekeriyaköy Arçelik klima servisinde çalışmakta olan bütün personellerimiz en deneyimli şekillerde profesyonel olarak çalışarak müşteri memnuniyetini sağlam kılan teknik ekimizle en sağlıklı hizmetler sunmaktadır.

Zekeriyaköy Arçelik klima servisinden alınmış olan her hizmet müşteri mağduriyeti yaşanmaması için en ince ayrıntısına kadar kayıt altına alınmaktadır.

Firmamız Zekeriyaköy Arçelik klima servisinden almak istediğiniz detaylı bilgi, servis ve en hızlı arıza tespit hizmetleri alabilmek için 0212 296 35 41 çağrı merkezi numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

Zekeriyaköy Arçelik klima montajı servisi

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Arçelik klima montaj işlemi alanında uzman servislerce yapılmalıdır.

Zekeriyaköy Arçelik klima montajı ücreti

Zekeriyaköy Arçelik klima montajı servisi, isterseniz ücretsiz olarak klima montaj keşfi yapar, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

Zekeriyaköy Arçelik klima montajı servisi, klima montaj keşfi sonucu klimanın iç ve dış ünitesinin takılacağı yerler ve tesisat uzunluğu tespit eder. Bu sayede klima montaj fiyatı belli olur.

Zekeriyaköy Arçelik klima sökme ücreti

Zekeriyaköy Arçelik klima servisi klima montaj ve demontaj işlemleri için tek ücret almaktadır. Baştan anlaşma yapılmadığı durumlarda, sadece klima sökme ve sadece montaj işlemleri için ayrı ayrı ücret alınmaktadır.

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.
 • İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.
 • Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.
 • Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.
 • Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.
 • Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.
 • Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir.

 • Ayrıca:
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.
 • Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • * Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Zekeriyaköy Arçelik klima bakımı

Zekeriyaköy Arçelik klima servisi, Zekeriyaköy ve yakın semtler için Arçelik marka salon tipi klimalar, Arçelik kaset tipi split klimalar, Arçelik gizli tavan tipi split klimalar, Arçelik multi split klimalar, Arçelik Inverter klimalar için bakım hizmeti vermektedir.

Arçelik klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Arçelik klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Zekeriyaköy Arçelik klima bakım ücreti

Güncel klima bakım fiyatlarını öğrenmek için 0212 296 35 41 numaralı telefondan servisimizi arayabilirsiniz. Birden fazla cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 (üç) ve üzeri cihazlarınızın montaj, bakım ve sökümlerin de özel iskontolar yapılmaktadır.

Zekeriyaköy Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;