Arçelik Klima Servisi

Ataköy Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
822 Kere Okundu
Bakırköy Arçelik Klima Servisi

Ataköy Arçelik klima servisi Bakırköy semti geneline haftanın 6 günü pazartesiden cumartesiye uzman teknik servis personeli hizmet sunmaktadır. Bir çok hizmet noktası için güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Ataköy Arçelik teknik servisi çağrı merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

Ataköy Arçelik klima servis elemanları işinde ustadır ve gelişen teknoloji ile birlikte kendini geliştirmeye devam eder. Klima ustalarımız ile klimalarınız aynı arızayı tekrarlamayacak şekilde onarılır ve bir yıl parça garantisi verilir.

Ataköy Arçelik klima servisi klimalar için gerekli olan bütün taleplerinizi karşılamaktadır. Her türlü servis işlemi çağrı merkezinin arandığı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Klima bakım işlemleri için senelik bakım anlaşmaları da talep edebilirsiniz. Çünkü ister evinizde ki klimalar ister iş yerinizdeki cihazlar olsun klima bakımı hem cihaz ömrünü uzatır hem de daha performanslı çalışırken daha az enerji harcamasını sağlar.

Ataköy Arçelik Servisi hizmetleri;