Arçelik Kombi Servisi

Fındıklı Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
492 Kere Okundu
Beyoğlu Arçelik Kombi Servisi

Fındıklı Arçelik kombi servisi teknik servis ekibimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için haftanın 6 günü kesintisiz hizmet vermek adına çalışmaktadır. Fındıklı Arçelik gezici servis ekibimiz kombi servis isteklerini alır ve en kısa sürede işlerini tamamlar.

Servis istekleri müşteri memnuniyetini sağlamak için verilen hizmet ile hızlı ve kesin çözüme ulaşır. Kombi servis istekleriniz için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Fındıklıe komşu semtlere de hizmetimiz vardır.

Fındıklı Arçelik kombi bakımı

Her cihazda olduğu gibi kombilerinde belirli aralıklarla bakımı ve kontrolü gerekmektedir. Havada bulunan toz ve partiküller zamanla kombinin çeşitli parçalarında birikir ve ısıya maruz kalarak bulunduğu yere yapışarak, parçanın işlevlerini engeller. Kontrolü ve bakımı yapılmayan bu parçalar zamanla bozularak daha büyük arızalara neden olur. Bu nedenle kombilerin düzenli olarak bakım yapılmasını Fındıklı Arçelik kombi bakım servisi tavsiye eder.

Fındıklı Arçelik Kombi bakımında hangi işlemler yapılmaktadır?

  • Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
  • Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.
  • Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.
  • Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.
  • Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
  • Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.
  • Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.
  • Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Fındıklı Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Fındıklı Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Fındıklı Kombi Servisi ile Petek Bakımı

Fındıklı Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Fındıklı Kombi Servisince Yapılan Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Fındıklı Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Fındıklı Kombi Servisi Petek Bakımı Ücreti

Fındıklı Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Fındıklı Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;