Arçelik Klima Servisi

Kabataş Arçelik Klima Servisi

0212 296 35 41
497 Kere Okundu
Beyoğlu Arçelik Klima Servisi

Kabataş Arçelik klima servisi her marka klima için klima bakımı, klima onarımı, klima montajı hizmeti sunar. Klima bakımı için hala harekete geçmediyseniz yaz ve kış öncesi mutlaka klimanızı uzman bir teknik servise göstermeniz gerekir. Isıtma ve soğutma sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip olan Kabataş Arçelik klima servisi klima bakım hizmeti veren, bireysel ısıtma ve soğutmada kullanılan cihazların bakımları konusunda tüketicileri bilinçlendirmektedir. Siz de Kabataş Arçelik klima servisinin bakım indiriminden yararlanmak için 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezini arayın.

Kabataş Arçelik klima servisi ulaşılabilir, yaza ve kışa güvenle girmeniz için klimanıza bakım yapar. Kabataş Arçelik klima servisi uzmanları, klima bakımının can ve mal güvenliğinin yanı sıra enerji tasarrufu gibi pek çok avantajı da beraberinde getirdiğini belirtiyorlar. Yılda bir kez, klimanızın bakımını yaz veya kış aylarında yapılması önerilirken, rutin kontrollerin dışında, klimadan ses gelmeye başlaması, su akıtması ya da soğutmaması durumunda da mutlaka teknik servise başvurmak gerekiyor.

Ayrıca Kabataş Arçelik klima servisi klimada oluşacak arızaları önceden tespit edip, daha yüksek maliyetli arızalara sebebiyet verilmeden sorunun giderilmesi, klimanın ömrünün uzaması ve düzenli olarak bakımının yapılmasının önemli olduğu konusunda uyarıyorlar. Klimada fark edilemeyen olası arıza ve kaçakların fark edilmesi, gerekli tedbirlerin zamanında alınabilmesi açısından Kabataş Arçelik klima servisine düzenli bakım yaptırılması gerekiyor.

Kabataş Arçelik klima montajı servisi

Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Arçelik klima montaj işlemi alanında uzman servislerce yapılmalıdır.

Kabataş Arçelik klima montajı ücreti

Kabataş Arçelik klima montajı servisi, isterseniz ücretsiz olarak klima montaj keşfi yapar, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

Kabataş Arçelik klima montajı servisi, klima montaj keşfi sonucu klimanın iç ve dış ünitesinin takılacağı yerler ve tesisat uzunluğu tespit eder. Bu sayede klima montaj fiyatı belli olur.

Kabataş Arçelik klima sökme ücreti

Kabataş Arçelik klima servisi klima montaj ve demontaj işlemleri için tek ücret almaktadır. Baştan anlaşma yapılmadığı durumlarda, sadece klima sökme ve sadece montaj işlemleri için ayrı ayrı ücret alınmaktadır.

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Dış cephe ve çatı gibi mekanlarda montaj için gerekli olacak her türlü konsol, platform vb. çelik konstrüksiyonun temini ve montajı.
 • İç ya da dış üniteler için gerekli elektrik enerjisi besleme hattı donanımı.
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomat sigortaların temini ve tesisi.
 • Özel boyutlu kauçuk takoz kullanılması durumunda takoz bedeli.
 • Ara tesisatın geçmesi için gerekli olan kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem.
 • Ara tesisat için kablo kanalının temini ve montajının yapılması.
 • Belediye hudutları dışındaki montaj yol ücreti.
 • Dış ünite montajında kullanılacak iskele, vinç ve ekipman kullanım bedeli.
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması esnasında hasar görebilecek yerlerin onarım bedelleri.
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet

İç ve dış ünitelerin arasındaki borulama mesafesi en az 5 metre olmalıdır. Kısa mesafeli tesisatlar, montaj hatası olarak kabul edilir ve garanti harici olarak değerlendirilir.

 • Ayrıca:
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Söküm montaj işlemi aynı gün yapıldığında klima söküm ve montaj fiyatları uygulanacaktır. Farklı zamanlarda yapıldığında ise ayrı ayrı faturalandırılırlar.
 • Montaj esnasında çıkabilecek standart montaj harici işler (karot, vinç, iskele, dekorasyon vb) müşteriye ait olup ayrıca fatura edilecektir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım montaj bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • * Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Kabataş Arçelik klima bakımı

Kabataş Arçelik klima servisi, Kabataş ve yakın semtler için Arçelik marka salon tipi klimalar, Arçelik kaset tipi split klimalar, Arçelik gizli tavan tipi split klimalar, Arçelik multi split klimalar, Arçelik Inverter klimalar için bakım hizmeti vermektedir.

Arçelik klima bakım işlemlerinde hem cihaz temizliği hem de arıza kontrolü gerçekleştirilmektedir. Birden fazla Arçelik klimanız varsa cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 ve üzeri klima bakımı için özel iskontolar yapılmaktadır.

Kabataş Arçelik klima bakım ücreti

Güncel klima bakım fiyatlarını öğrenmek için 0212 296 35 41 numaralı telefondan servisimizi arayabilirsiniz. Birden fazla cihazlarınız için servisimizden indirimli fiyat isteyiniz. 3 (üç) ve üzeri cihazlarınızın montaj, bakım ve sökümlerin de özel iskontolar yapılmaktadır.

Kabataş Arçelik servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;