Arçelik Kombi Servisi

Kabataş Arçelik Kombi Servisi

0212 296 35 41
387 Kere Okundu
Beyoğlu Arçelik Kombi Servisi

Isıtma sistemlerinin performansını istikrarlı tutmak için yıllık bakım ve kontrollerin zamanında ve aksatılmadan yapılması, sonradan bu konuda sorunlar yaşanmasını engelliyor. Kabataş Arçelik kombi servisi, Kabataş ve çevresinde servis hizmetleri verirken, müşterilerini bu anlamda bilgilendirmeye ve bilinçlendirmeye özen gösteriyor. Garantili parça kullanan servis, müşteri memnuniyeti ve güvenini önemsiyor, hızlı ve net çözümleri ile bu güveni pekiştiriyor. Tecrübeli kombi servisi, Arçelik marka ile birlikte geniş bir marka portföyüne de hizmet sunuyor.

Kabataş Arçelik kombi servisi çağrı merkezi numaralarını; 0212 296 35 41 arayarak cihazınızla ilgili yardım talebinizi iletebilir, servis hizmeti ödemeleri için; kredi kartı ya da peşin ödeme seçeneklerinden birini kullanabilir, kombi tamir, kombi bakım, kombi onarım, kombi arıza ve petek temizleme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kabataş Arçelik Kombi Bakımı

Arçelik'un kombi serisi kolay kullanımları ve yüksek verimlilikleri ile dikkat çekiyor. Uzun soluklu, verimli ve düşük maliyetli bir kullanımı garantilemek için bakım konusunda titiz olmak gerekiyor. Yıllık rutin bakımları periyodik bir şekilde aksatmadan yaptırmak tüm bu saydığımız beklentilerin gerçekleşmesini mümkün kılıyor. Bakım ve kontroller kombilerin ömrünü uzatırken, konfor ve güvenliğimizin kesintiye uğramasını engelliyor. Ne var ki kombi bakımı yanında petek temizliğini de yaptırmak gerekiyor. Çünkü kombi sorunsuz ve tam potansiyelle çalışsa da petek temizliği atlanmışsa ısınma tam anlamıyla mümkün olmuyor. Maliyetler yükseliyor. Sorunlar ve stresler yaşanıyor. Konfor ve kalite düşüyor. Yani “bakım mi?” diyerek geçmeyin. Sağlıklı ve güvenli zamanları bu bakımlarla garantileyin.

Kabataş Arçelik Kombi bakımında hangi işlemler yapılmaktadır?

  • Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
  • Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.
  • Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.
  • Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.
  • Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
  • Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.
  • Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.
  • Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Kabataş Arçelik Kombi Bakım Ücreti

Kabataş Arçelik kombi servisi tarafından yapılan bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Petek Bakımı

Kabataş Arçelik kombi servisi petek temizleme, radyatör bakımı, kalorifer tesisatı temizliği, kalorifer tesisat bakımı işlemleri evinizde ya da iş yerinizde radyatörlerin temizliği için gelen ekiplerimizce radyatör temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla yerinden sökülmeden ve zarar verilmeden zahmetsizce gerçekleştirilmektedir.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürer?

Radyatör petek temizliğini Kabataş Arçelik kombi profesyonel ekiplerince yerinde gerçekleştirir. Bu işlem petekler sökülmeden radyatör temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalları ile gerçekleştiriliyor. Temizlik ve bakım işlemi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Kabataş Petek Bakımı Ücreti

Kabataş Arçelik kombi servisi petek temizliği ve bakım işlemleri için ücretleri 0212 296 35 41 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Kabataş Arçelik Servisinin sunduğu diğer servis hizmetleri;